Всього відповідей: 973

Головна » 2012 » Липень » 30 » Супер-ліга. Юнашків збільшує відрив
09:26:27
Супер-ліга. Юнашків збільшує відрив
В центральному матчі туру між першою та другою командою чемпіонату, було багато надій на те, що Добринів все ж таки зуміє зупинити Юнашків який з кожним туром все більше відривається від своїх переслідувачів. Однак цього не сталось і господарі з рахунком 2:0 здобули п'яту поспіль перемогу.

У поєдинку середняків між Н.Липицею та Обельницею, команди сильнішого визначити не зуміли(хотя по ходу поєдинку гості вигравали з рахунком 3:1) - 3:3.

Черче перемігши без проблем одного з аутсайдерів - Долиняни, піднялоь на одну позицію в  верх, і тепер по додаткових показниках випереджають В.Липицю, яка також без особливих проблем завдавши 3 підряд і 5 загалом поразку минулорічному призеру - Лучинцям, останні попри програш залишились на своїй дев'ятій позиції.

Перемігши аутсайдера з с.Пуків з рахунком 5:3, на дві позиції в  верх прогресував - Васючин. Тепер вони наблизились до призерів на відстань одного очка і виграють боротьбу за 4 місце по додаткових показниках.
Після 7 матчів без перемог, нарешті 3 очки здобула команда з райцентру - 4:1, Козара залишилась на передостанній сходинці.

Супер-ліга. 11 тур.29 липня(Неділя.14:00)

Козара - Укрлісекспорт 1-4(0-2)
Голи: ?, 65 - Сікан Р, 30; Скарбівський А, 40; Купчев В, 80, 85.
Укрлісекспорт: Самолевич В - Саврій В, Деб'як А, Лопух І, Кулик Л - Курілець В, Скарбівський А (Ліщак В, 46), Хорощак Р, Костів О - Купчев В (Лебедев А, 89), Сікан Р

13 dan   (30.07.2012 23:05:57) [Материал]
та бригада судила Пут-Кліщ...тобто у вас в центрі Пастин, бокові Галян і Кучмій (син Володі Кучмія з Пукова)

12 SteamSupport   (30.07.2012 18:39:17) [Материал]
один боковий молоденький ну він норм судив,інший так років 20 але він грав із пацанами з Обельниці на україну футбол,а центральний суддя якийсь такий без емоцій ,по прізвищах не знаю просто,а читаючи регламент пише чітко "За удар суперника ,партнера по команді під час гри до 5 ігор" алеворотніку дали лише жовту ,хоча там було 2 удари щей у штрафному

10 SteamSupport   (30.07.2012 17:34:30) [Материал]
Та це ваше капец,суддя офігевший що центральний що боковий,воротнік тупо виніс нападаючого спочатку з ліктя тоді щей ногою доправив і обійшовся жовтою,а Белий (4)номер тупо ломав ігороків,а бокоий стояв і сміявся,поки замінна в нас не сказала "Нє ,суддя такого дал*** як ти ще не бачив"а цей обернувся і у відповідь "Я тобі цього так не пробачу,центарльний підійдіть будь-ласка,дайте йому жовту"вопшем суддям заплатили ,це було зрозуміло коли вони вже переграли додатковий час на пару хв поки не зробили нічейки.То про який футбол можна говорити ?

11 KANADA   (30.07.2012 18:04:17) [Материал]
а хто судив

7 Бакс   (30.07.2012 15:57:50) [Материал]
... два матчі програв і вже аутсайдер....

4 SteamSupport   (30.07.2012 11:54:18) [Материал]
чотко написано))Як то кажуть судді їхні,гру на пару хвилин переграли,суддя постарався

5 НазарКо   (30.07.2012 14:27:11) [Материал]
ну я був на першому таймі... а коли їхав вже в світанок то дзвонили кажуть 3:1 а потім через пароу хвилин кажуть та нє....3:3 закінчили

+1   Спам
3 ADBOKAT   (30.07.2012 11:16:18) [Материал]
Юнашків відрив 11 очок. Різниця між 2-ю і 7-ю командою одна перемога 3 очки biggrin

1 Лазік   (30.07.2012 10:42:33) [Материал]
В.Липиця-Лучинці 3-1(1-0)
Склад команди В.Липиця: Волошинський Р, Жирий Р, Кучмій О, Галушка С, Жирий Д, Яремко В, Вовк Р(Іваніщак Є), Галушка А, Галушка П, Галушка Р, Ярема Р (Рубаха Р).
Голи: Яремко В (10хв) - 1:0, Лучинці (55хв) - 1:1, Ярема Р (61хв) - 2:1, Рубаха Р (85хв).

2 НазарКо   (30.07.2012 10:48:52) [Материал]