Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 973

Головна » 2012 » Червень » 18 » Супер-ліга. Результати 6-го туру. Лідери грають в нічию
09:17:17
Супер-ліга. Результати 6-го туру. Лідери грають в нічию
17 червня відбувся 6 тур в супер-лізі.

Багато хто очікував, що Юнашків переможе від Обельниці, но останні міцний горішок, ще й підсилились кількома хорошими гравцями. Ігри між ними завжди є принциповими. Лідерам чемпіонату і цього року не вдалося перемогти - нічия 1:1.

Ще одна команда, яка знаходиться в призерах Укрлісекспорт, вдома не змогла обіграти Долиняни. По ходу матчу двічі виграючи, втратили перемогу - нічия 2:2

Васючинці, які не вдало почали чемпіонат, продовжують дивувати своїх вболвальників. Команда перед початком чемпіонату своїм складом подавала багато надій. Цього туру вони їхали в Черче. По ходу матчу прогаючи два мячі, за кілька хвилин до кінця матчу зуміли зрівняти рахунок - нічия 3:3.

Нижня Липиця здобуває свою першу перемогу, єдиний гол  у ворота Лучинців забив Антонів Роман.

Пуків приймав вдома сусідів з Добринева. Господарі розчарували своїх вболівальників - розгромний рахунок 0:3.

Оскільки в Козарах поле дискваліфіковане, вони їхали до Верхньої Липиці, також два ведучих гравці теж відбували дискваліфікацію. Липичани не мали проблем з гостями, забивши по голу в кожному таймі - рахунок 2:0, відзначились Ярема Роман і Нейман Андрій.

Воротар: Торган Михайло.
Захисники: Угрюмов Євген (к), Бойчук Іван, Герега Степан ((Кліщ Іван, 73хв)(Кліщ Юрій,88хв)), Торган Андрій.
Півзахисники:Ониськів Петро, Пирч Богдан, Кліщ Віктор, Бойсин Степан.
Нападники: Неспяк Михайло, Ричак Іван.
Голи:
(1:0) Свиридов Ігор, 55хв
(1:1) Бойчук Іван, 70хв

Перший тайм був не надто цікавим для уболівальників. На футбольному полі спостерігалося багато боротьби і мало конструктивних дій. Як наслідок, за всі 45 хвилин команди так і не спромоглися створити жодної хорошої нагоди поблизу воріт суперника…

Другу половину зустрічі активніше розпочали господарі. І на 55-й хвилині, влучним ударом зі штрафного, Свиридов Ігор вивів свою команду вперед (1:0)… Далі було п’ятихвилинне затишшя, після якого лідер чемпіонату нарешті проснувся і поступово заволодів ініціативою. Це принесло свої плоди – на 70-й хвилині рахунок у грі було зрівняно (після удару зі штрафного Ониськіва Петра, вдало на добиванні зіграв Бойчук Іван – 1:1). Відновивши рівновагу, юнашківці і надалі продовжували шукати щастя біля воріт суперника, але практично безпомилково діяли оборонці господарів. А чисельні навіси і удари з-за меж штрафного майданчика до забитого голу так і не призвели. Отож, нічия 1:1…

Воротар:Волощинський Роман.
Захисники: Жирий Роман(к), Комарянський Мар'ян, Галушка Степан, Нейман Андрій.
Півзахисники: Іванищак Євген (Яремко Віталій, 70'), Рубаха Руслан (Бать Андрій, 87'), Галушка Андрій, Галушка Петро.
Нападники: Ярема Роман (Кельбас Тарас, 70'), Галушка Роман.
Голи:
(1:0)Ярема, 21' (Рубаха)
(2:0)Нейман, 73' (Яремко)

Перед грою липичани переживали за результат, оскільки 5 гравців основи не грали в цьому турі: Гергелевич, Кучмій, Яремко, Дуда, Андрусишин: дискваліфікація, травми, заробітки. Але склалося для них добре тим, що Козарам дискваліфікували домашнє поле і їхніх ведучих гравців теж, а саме: Роюка і Гринчишина.
В день гри була спека, ще й в першій годині грали. Тому якісної гри ніхто не очікував. Липичани виглядали живіші, створили достатньо моментів і перемогли. Перший гол реалізував Ярема Роман, замкнувши подачу Рубахи. А в другому таймі відзначився захисник Нейман. Яремко пробивав штрафний, мяч йому відскочив назад, той скинув на Андрія і він з-за штрафної сильно пробив в кут воріт.

2 geol25   (18.06.2012 11:16:09) [Материал]
від 4-го місця до 11-го всього 2 очка...

3 НазарКо   (18.06.2012 11:21:55) [Материал]