Всього відповідей: 973

Головна » 2010 » Червень » 7 » Супер-ліга результати 6-го туру. Несподіванки присутні
13:12:43
Супер-ліга результати 6-го туру. Несподіванки присутні
6 тур 6.06 - це число видалось несприятливим для чинного лідера. Черче на виїзді закінчило переможну ходу В.Липиці в чемпіонаті, перемігши з рахунком 2-1, тим самим скоротивши її відрив від переслідувачів. Два тижні підряд протистояння цих команд закінчується перемогою черчан. Несподіванкою туру стала домашня перемога Пукова від Обельниці: 4-2. Видно, Пуків не хоче бути аутсайдером. Також багатими на голи виявилися матчі-близнюки у Путятинцях і Потоці, де вболівальники побачили по пять голів. В обох матчах господарі перемогли з рахунком 3-2.  Розгромним для Вербилівців став приїзд Долинян: 1-5. Нижня Липиця по турнірній таблиці крокує нога-в-ногу з черчанами, перемігши Воскресінців. Рогатин впевнено доганяє лідера розгромивши Кліщівну.
Взагальному, цей тур приніс багато голів і несподіванок, тим самим прибавив інтерес до футбольних подій.

19 Kelvin_Terry   (09.06.2010 08:25:54) [Материал]
Верхня Липиця - Черче 1:2 (1-й тайм: 0:0)
Капітан: Жирий Роман
Склад В.Липиці: Комар'янський Мар'ян (В), Жирий Роман(к) (ЗЗ), Нейман Андрій (ЛЗ), Терлецький Міша (ЦЗ), Штогрин Тарас (ПЗ), Токар Володя (ПП), Кучмій Олег (ЛП), Кельбас Тарас (ЦП), Яремко Віталік (ЦП), Гергелевич Роман (Н), Гайда Володя (Н).
На заміну виходили: Дзюбак Тарас (Н), Бать Андрій (ПЗ), Ступніцький Богдан (ЛП), Галушка Роман (Н)
Голи: Дзюбак Тарас (1:2)

18 otp   (08.06.2010 23:19:01) [Материал]
Ну,тут матч на матч не попадає,скажим так,хто платить-той замовляє музику

16 otp   (08.06.2010 22:33:08) [Материал]
Повністю з вами згіден на рах.судівства!воно у нас на досить низькому рівні,але.....все вимірюється в порівнянні.у нас ще відносно менш-більш.а от порівняти наприклад з Галицьким чи з Тисменицьким р-ми,там просто торба що твориться,коли на поле виходить судити дідуля якому 65-70,який футбол бачив напевне тільки по телевізору,то нам ще немає на що жалітись

17 НазарКо   (08.06.2010 22:55:03) [Материал]
Ну я такот нарахунок тисменицького можу посперичатись. Правда там раз був суддя такий троха "дзьобнутий" щур клічка шо капець а всі інші норм судили.

15 Бакс   (08.06.2010 12:25:11) [Материал]
Просто коли дві команди мають претензії це абзац...людина маю просто судити, а не от хочу дам жовту, хочу собі призначу пеналь...бо я такий великий суддя....

+2   Спам
10 Бакс   (08.06.2010 09:36:31) [Материал]
Судді роблять "пезпредєл"...більше тут нічого нескажеш...достали...

11 Kelvin_Terry   (08.06.2010 09:52:22) [Материал]
Підтримую, я розчарувався в Резі. Так судити не можна. Я не знаю, хай Олег Музика, збере суддів і зробить їм консультацію чи семінар. Та правильно, вони судді народні, категорій в них нема, судять як хочуть, ніхто їх не наказує, бо їх і так мало

12 IVSVOVAN   (08.06.2010 11:46:35) [Материал]
Та поки в їхніх мозгах змін не пройде, доти і толку не буде. Хоча в порівнянні з 2000 роком, зміни звичайно в кращу сторону. Це стосується вишки.

13 Andriy   (08.06.2010 12:13:40) [Материал]
мені також здається шо цього року Рега робить багато помилок

14 IVSVOVAN   (08.06.2010 12:22:53) [Материал]
Мабуть в нього багато 'высокомерия', вот я такий великий , стільки бачив. І до того часу поки він не стане просто суддею, доти буде таке траплятися. Боюся щоб це не була невиліковна хвороба.

8 ВАХА   (07.06.2010 14:56:43) [Материал]
Потік тоже після першого тайму виграва 3:0, але все таки довів матч до перемоги applause good good

9 Kelvin_Terry   (07.06.2010 15:19:07) [Материал]
я й кажу, матчі-близнюки

7 geol25   (07.06.2010 14:53:38) [Материал]
Путятинці після першого тайму вигравали 3-0

6 Andriy   (07.06.2010 13:57:28) [Материал]
ВЕРБИЛІВЦІ - ДОЛИНЯНИ 1-5
Перший тайм Вербилівці виглядали досить непогано, але в Долинян є класний правий хав, який просто розривав лівий край вербилівської команди, і саме він взяв пряму участь у всіх 5-ти голах. Після першого тайму Вербилівці програвали 1-2, але через власну самовпевненість натворили тупих перестановок і догралися до того на що заслужили!!!

4 Lampard   (07.06.2010 13:52:33) [Материал]
Але зробив помилку.Пишеться (останніх а не остайніх 3 років)

5 НазарКо   (07.06.2010 13:54:27) [Материал]
Та шьо ти шось тебе в тих Беребижинах навіть вчуть. Молодець. Я виправив

3 НазарКо   (07.06.2010 13:49:07) [Материал]
ггг канєшна.т Я написав про тебе правду.

2 Lampard   (07.06.2010 13:39:03) [Материал]
Ай молодець

+1   Спам
1 НазарКо   (07.06.2010 13:17:42) [Материал]
Що знаю про матч Пуків - Обельниця то Обельниця забила уже на 1 хвилині після того як розвели мяч. Цей гол організували екс-гравці с.Конюшки Ігор Дуда навісив на дальню штангу, а кращий бомбардир команди с.Конюшки (останніх 3 років) Вова Яськів у своєму дебютному матчі замкнув подачу головою.