Всього відповідей: 973

Головна » 2012 » Липень » 15 » СУПЕР-ЛІГА. Результати 9 туру.
22:38:19
СУПЕР-ЛІГА. Результати 9 туру.
Юнашків знову бере 3 очки. Молода команда Нижньої Липиці нічого не змогла зробити на виїзді, рахунок 2:0.

Укрлісекспорт, після ганебної поразки в дома, не міг реабілітуватись на виїзді у Васючині, хоча госоподарі зрівняли в кінці гри і вирвали перемогу в додатковому часі - 2:1.

І навпаки, "Ураган" Добринів, після домашньої поразки з Лучинцями, реабілітувався перед власними вболівальниками на виїзді з командою Долинян, перемігши 6-2, незважаючи, що господарі відкрили рахунок першими.

Верхня Липиця вдома не мала проблем з Пуковом, перемігши 3-1.

Обельниця легко обіграла гостей з Козар 4:1.

Інтригуючий матч відбувся в Лучинцях, де місцева команда приймала Черче. При рахунку 3:3 гра була перервана через втручання вболівальників в ігровий процес

Воротар: Сас В.
Захисники: Угрюмов Є. (к), Бойчук І., Торган А., Ониськів П.
Півзахисники: Неспяк М. (Ониськів В. 68хв,) Пирч Б., Кліщ В. Бойсин С.
Нападники: Торган М. (Герега С., 75 хв), Ричак І.

Вилучення: Торган А., 65хв

Голи:
(1:0) Торган М. 22 хв.
(2:0) Торган М. 50 хв.[u]

Перші 15 хвилин пройшли у рівній боротьбі, без особливої гостроти поблизу воріт обох команд. А після так-званої боротьби за ініціативу, гру під свій контроль взяли господарі. І на 22-й хвилині, після подачі з кутового, Торган Михайло ударом головою відкрив рахунок у зустрічі (1:0). Окрім голу, Юнашків створив ще три хороші нагоди, які могли завершитися взяттям воріт суперника. Двічі, після прострілів з правого флангу, пробивав автор голу Торган Михайло – перший його удар пройшовся в лічених сантиметрах від цілі, а в другому випадку м’яч влучив у стійку. Також небезпечного удару головою завдавав Ричак Іван, проте виручив воротар… Після цього господарі дещо заспокоїлися і в останній 10-ти хвилинці першого тайму цікавіше виглядали вже липичани. Але бодай на один по-справжньому небезпечний момент гості напрацювати так і не змогли… Отож, при рахунку 1:0 команди пішли на відпочинок.

Другий тайм розпочався з атак Юнашкова і на 50-й хвилині рахунок став 2:0 – після хорошої комбінації дубль оформив Торган Михайло. Подвоївши успіх, господарі і надалі контролювали хід поєдинку… Але, на 65-й хвилині юнашківці залишилися вдесятьох (червону картку отримав Торган Андрій) і як наслідок, ініціативою заволоділи гості. За час що залишався, липичани наполегливо шукали ключів до воріт Саса, але пройти грамотно побудовану оборону більш досвідченого Юнашкова гостям так і не вдалося.

Матч закінчився перемогою господарів з рахунком 2:0

25 Messi   (18.07.2012 18:50:30) [Материал]
ОБЕЛЬНИЦЯ-КОЗАРА 4:1(2:1)

Склад Козарі: Щербатюк М-Гринишин Вол.,Федоронько П,Гураль І,Щербатюк П-Гринишин Вас.,Фенин В,Семчій І,Гладкий В(Піндак Р),Гринишин І(Маман Р)-Бойчук М(Янків В).

Гол: Семчій Ігор(44 хв)

22 єє   (17.07.2012 22:47:19) [Материал]
ДОЛИНЯНИ - ДОБРИНІВ 2-6 (2:3)

Склад ФК "УРАГАН" ДОБРИНІВ
Воротар:Зварич Міша
Захисники: Кіржецький Юра,Огерук Міша, Кашуба Андрій, Попик Тарас
Півзахисники: Терлецький Міша,Оступ Віталік ( Кісіль Роман),Слюсар Міша, Абрамович Андрій
Нападники: Федьків Міша ( Хорощак Толік), Барна Роман ( Мельник Діма)

2-6 Оступ Віталік

поле в Долинян маленьке, більше того непокошене - гра була важка, особливо для наших... Тим не менш 1 тайм видався цікавим і непередбачуваним - інтрига , багато голів, швидкий атакувальний футбол...приблизно на 14 хв, команда господарів відзначилась голом, припустив помилку воротар Добринова...та вже через 3 хв рахунок був рівний, на той раз ще прикрішої помилки допустився воротар Долинян... ще через 5 хв, вже команда Добринева мала перевагу класно пробив за меж штафного Міша федьків, воротар був безсилий... дальше команда Добринева все більше володіла м*ячом,створювала моменти, та не злагоджені дії в захисті призвели до рахунка знову рівного 2-2...дальше розгром, ще до перерви рахунок став 2-3 на користь гостей... в другому таймі рахунок говорить сам за себе, хоча потрібно відзначити, те що Долиняни не реалізували вихід сам на сам, і ще Міша Зварич, воротнік добринова - витягнув класний штрафний, який пробили суперники...

23 Kelvin_Terry   (18.07.2012 00:10:08) [Материал]
Ваня Кузенко грає за Долиняни? Лавров пішов за УЛЕ, серйозна втрата

24 єє   (18.07.2012 12:04:03) [Материал]
ой, щось чесно не знаю його...

20 Бакс   (17.07.2012 17:24:01) [Материал]
Тарас...запам"ятай......ніяких три очка невартують,чим здоров"я футболіста....коли наш капітан лежить. а його б"ють ногами...то краще зійди команді з поля чим получити перелом чи струс мозга....просто попаде якась команда в такий самий випадок, і вже по інакшому будуть говорити.....викорінювати це треба, бо зайдем бува так далеко і потім важко буде щось зробити.Тим більше строго наказувати, чи то Лучинці,чи Черче, чи хтось інший.....

21 Kelvin_Terry   (17.07.2012 18:28:32) [Материал]
правильно, наказувати, вболівальники не мають чіпати футболістів ні під час гри ні після

17 otp   (17.07.2012 12:42:11) [Материал]
по матчу Лучинці-Черче
думаю поле на три гри дискваліфікують, як мінімум
а по результату варіатів багато може бути (Черчу можуть дати поразку за те що зійшли з поля, і навпаки, Лучинцям зарах. поразку - за те що не дотримали порядку на стадіоні, як не як господарі і вони за уе відповідають, бо у кожному селі придурків вистачає, через яких потім має страдати команда). Тут я думаю головну роль зіграє суддя(!!!!!!!), його слово буде ріщаючим !!!

18 Kelvin_Terry   (17.07.2012 13:41:39) [Материал]
ще може бути догравання або перегравання матчу. В першу чергу суддя має вирішувати закінчувати гру чи ні. Вітя Бас звів команду з поля, то в його стилі, особливо, якщо гра не на його користь, але якщо вболівальники побили гравця і нанесли йому хоч мінімальну травму, то гру сміло можна не продовжувати. Цікаво, що вирішать федерали

+1   Спам
19 ADBOKAT   (17.07.2012 14:42:28) [Материал]
В кожному селі придурків вистачає, але коло кожного придурка сидять 2 адекватних чувака, які тримають придурка за яйця щоб він на поле не вибіг. А коли фінальний свисток судді лунає тоді відпускають... добермана з привязі!!!
Але буває накал страстей коли і такі міри не помогають, тут потрібно винити усіх, а судддю в першу чергу!

11 dw   (16.07.2012 17:56:04) [Материал]
Бакс та Черче не перший раз сходе в Лучинцях.

9 xxx07   (16.07.2012 14:35:46) [Материал]
Андрій,а Шишу чого замінили?А Іваськевич Іван що вже завязав з футболом?

10 Andriy   (16.07.2012 14:58:50) [Материал]
Шиша напевне звязки порвав, а Марік був на роботі

8 MIKI   (16.07.2012 13:32:33) [Материал]
Бакс думаєш лучинецькі футболісти цього хотіли. Для чого Їм зараз Їхати такі далекі виїзди,

7 Бакс   (16.07.2012 13:19:53) [Материал]
Тобто в одного розбите обличчя, в другого відбили нирки....Про що розказуєш.....Я в неділю візьму 10 чудаків вони на 10 хвилин вибіжать на поле комусь зломять ніс, комусь ногу...спокійно вболівальники зійдуть і скажуть - все нормально граєм далі....ЯК ДАЛІ ГРАТИ, ТОДІ ПІСЛЯ ТАКОГО ВИПАДКУ В КОЖНОМУ МАТЧІ ТАК БУДУТЬ ВСІ РОБИТИ І ЦЕ БУДЕ НОРМОЮ !!!! ВИ ДУМАЄТЕ ПРО ЩО ГОВОРИТЕ ??????

6 MIKI   (16.07.2012 13:15:34) [Материал]
Бакс, погоджуюсь, вболівальники на полі були, але коли все затихло і суддя готовий був продовжувати ігру, гравці с.Черче зійшли з поля. То про яку поразку ти говориш? Дискваліфікація поля- можливо.

5 Бакс   (16.07.2012 13:08:02) [Материал]
Приблизно на 70 хвилині матчу вболівальники с.Лучинці вибігли на поле і почали бити гравців команди с.Черче....чого вони вибігли,напевне вони ще довго будуть над тим роздумувати.....однозначно - поразка. тай виїздів їм побільше непомішає....ТРЕБА БУТИ ЛЮДЬМИ !!!

4 MIKI   (16.07.2012 12:55:39) [Материал]
Лучинці-Черче 3:3 (2:3)[color=red]
Склад Лучинці:[color=green]
Воротар:[color=red]Головчак Ігор.
Захисники:[color=red]Пархуць Мирослав,Хомяк Іван,Марцінковський Андрій,Пархуць Віталій.
Півзахисники:[color=red]Дикий Андрій,Конопада Тарас(Бурак Володимир, 40),Гунчак Ярослав,Федунишин Ігор
Нападники:[color=red]Ільків Ігор,Ільків Тарас.

Голи:[color=blue]Ільків Ігор 20,Пархуць Мирослав 29(п),Дикий Андрій 54

На 68хв команда с.Черче зійшла з поля,після чого суддя матчу дав свисток про закінчення гри

3 Andriy   (16.07.2012 11:42:49) [Материал]
Васючин - Укрлісекспорт 2-1 (0-1)
Голи: ?, 82 хв., Соломка Я, 90+6 - Купчев В, 35
Укрлісекспорт: Сікан Р - Саврій В, Шевчук О (Тисячний А, 37), Деб'як А, Лопух І - Кулик Л, Лавров Р, Курілець В (Воробець І, 85), Хорощак Р - Купчев В, Воробець А

12 Роналдіньо   (16.07.2012 23:08:02) [Материал]
ех...як же так??? мати перевагу,не реалізовувати кілька хороших моментів і в кінці так сісти на свої ворота щоб пропустити два мячі????
Хоча Соломка дав таку девять - що без шансів!

14 Andriy   (16.07.2012 23:31:34) [Материал]
фарт закінчився(((. Хоча по грі більше заслужили на перемогу!!!

15 Vovik   (16.07.2012 23:37:37) [Материал]
Andriy, я б не сказав що ви заслуговували на перемогу,максимум шо ви могли вивезти з Васючина - це нічю, а моменти були шо в ваші ворота шо в наші

16 Andriy   (17.07.2012 12:22:16) [Материал]
кеп, як скажеш!!! Ви тоже класно заграли!!!

13 Kelvin_Terry   (16.07.2012 23:13:20) [Материал]