Всього відповідей: 973

Головна » 2013 » Вересень » 9 » Суперліга. 15-й тур. Лучинці догнали Юнашків
11:13:54
Суперліга. 15-й тур. Лучинці догнали Юнашків
У Суперлізі після 15-го туру на горі турнірної таблиці розташувались одразу дві команди - Юнашків і Лучинці.

Юнашків минулої неділі приймав одного із головних претендентів на виліт Нижню Липицю й сенсаційно не зміг здобути три очка - нічия 2:2. Цим одразу ж скористався лучинецький колектив, котрий вдома розгромив Рогатин 6:1. Наступних вихідних лідери зіграють між собою в Лучинцях.

У центральній грі туру Обельниця приймала Добринів й зуміла досягнути мінімальної звитяги - 1:0.

Несподівано завершився поєдинок у Верхній Липиці, де господарі не змогли обіграти Черче (1:1). До речі, в першому колі ці команди зіграли з таким же рахунком.

Гостьові перемоги в неділю здобули Долиняни, котрі забили 4 м'ячі Потоку (4:2), й Помонята. Останні з рахунокм 2:1 обіграли Васючин.

Наступний тур пройде 15 вересня:

Добринів - Верхня Липиця (у першому колі - 1:1)

Голи:Гнида АНДРІЙ( 88хв)
СКЛАД ОБЕЛЬНИЦІ;Воротар;Торган Назар,Захист:Довгий Ярослав (к),Свиридов Ігор,Свиридов Василь,Довгий Володимир,(Наумчук Роман( 67),Півзахист:Гнида Андрій,Британ Володимир,Дуда Михайло,????Богдан,Напад:
Валовський Марян,Кубарич ПетроЮ(Бураков Степан 46),
ОПИС ГРИ:
Оскільки це центральний матч туру,то ігра була відповідно дуже напруженою,з перших хвилин обидві команди почали атакувати,що дійшло до кровопролитя,внаслідок зіткнення лоб в лоб.футболістів обох команд,з перебентованою головою у гравця Обельниці,і розсіченням у гравця Добринева,гра продовжилась,перший тайм перевага була на боці Обельниці,нереалізовано 3 гольових моменти,Зпочатком другого тайму ,гра була зосереджена в центрі напружена гра,в другому таймі Добринів почав атакувати атакувати,проте без загроз, Єдиний гол, ну думаю,не без помилки Воротаря Добриніва,було забито на кінці матчу,гра була достойною боротьбою сильних команд,Дякуєм Команді С.Добринів.

+1   Спам
5 Бакс   (10.09.2013 16:55:55) [Материал]
Тарас, деколи так буває - що ну нейде....я наприклад ще очка з Підвиння невивозив.....ну вдома забиваємо багато, а як приїджаєм в Підвиння-ну неможемо зробити нічого...молодці ваші хлопці-добре грали.....та всеодно яке б Черче небуло....боролися......головне що гра була спокійна....Удачі !

+1   Спам
6 Ruslan   (10.09.2013 19:15:20) [Материал]
оооо що про Підвиння пишуть )))

3 Бакс   (10.09.2013 14:02:51) [Материал]
Дякую футболістам с.Верхня Липиця.....Гра пройшла в чудовій і дружній атмосфері!

4 Kelvin_Terry   (10.09.2013 15:57:24) [Материал]
Тяжко ігри даються між нашими командами вже багато років. Незалежно, хто за що бориться

Голи: Марків Олег, Гула Марян

Важка гра, великою кількістю моментів але поганою реалізацію в обох командах! Помонята змогли вирвати перемогу на 90+2 хвилині матчу!

1 КоНоПлЯнКо   (09.09.2013 18:30:09) [Материал]
Верхня Липиця - Черче 1:1 (1:1)
Голи: Галушка Петро (36')

Склад команди Верхня Липиця:
Воротар: Гайда Володимир
Захист: Жирій Роман(к), Дуда Роман, Лотоцький Василь(Рубаха Руслан 65'), Пастернак Мирон.
Півзахист: Кучмій Олег, Галушка Андрій, Іваніщак Євген, Хорощак Роман.
Напад: Гулушка Петро, Галушка Роман.

Перший тайм гості провели активніше, маючи багато хороших моментів. Десь в середині першого тайму штрафний удар. Жирий Роман своїм досвідом, прострілив по воротах, де воротар не зміг зафіксувати м'яч, відбив прямо в ноги нападаючому Липиці Галушці Петру, де практично не можливо промахнутися по воротах, він реалізував момент, забивши єдиний м'яч для господарів, який приніс команді одне очко. Але довго не думаючи черчани, через 5 хв, змогли зрівняти рахунок, де нападаючий гостей опинився на ударній позиції, зміг пробити, удар получився складним для голкіпера Липиці. Зрівнявши рахунок команди пішли на перерву. Другий тайм Липичани зуміли перехопити ініціативу, багато моментів у господарів поля, ударів по воротах, кутових, подач з флангів. На 70хв Іваніщак Євген пройшовши 2 гравців опинився на ударній позиції, пробив, хороший удар але м'яч пролетів повз ворота. А також Рубаха, який вийшов на 65хв, через травму правого захисника Лотоцького В, підсилив правий фланг, створивши кілька небезпечних подач, і обігруючись з нападаючим створивши теж небезпечних моментів біля воріт господарів. Але голів більше вболівальники не побачили. Рахунок залишився 1:1.