Н.Липиця - Черче 1-1 (матч перервано через бійку)

Початок матчів 18.00.
Категорія: Супер-ліга | Переглядів: 601 | Додав: Andriy
Всього коментарів: 8
8 hardi   (02.09.2010 13:15:22) [Материал]
Та Нижня в першому колі дала Черчу 0:2,що ті не знали що з ними робиться,і не розказуй хто берегів не бачив.

6 VKomVL   (20.08.2010 11:51:48) [Материал]
Такі класні команди ( Черче, Нижня), а дисципліни ніякої. Я не розумію, як може вдарити Тета з Черча бокового суддю, що той аж на лавки впав і за це отримати тільки жовту( Музика вибачив напевно бо знову казали б що їх Потік душить). А таким фраєрам як Процюк з Нижньої взагалі не місце в нашому районі, як можна ставитися так до футболу і до вболівальників. Тобі платять гроші, то не означає, що ти "звєзда" і можеш робити що хочеш на полі і за його межами.
На рахунок судівства то Олег Музика поступив правильно припинивши гру. Не можуть заспокоїтися одні з іншими, то нехай не виходять на поле, на них люди дивляться. На мою думку потрібно дати їм дограти на нейтральному полі тих 8 хвилин, і прийняти жорсткі міри, що до дисциплінованості обох команд.

3 Vovik   (19.08.2010 22:55:02) [Материал]
Сьогодні красиво Черче "повозило" Н.Липицю з їхніми майстрами з Франківська)))))))) нижня просто без шансів, а ше якби суддя призначмв 100% пенальті у ворота нижньої це би було просто...)))))))))

4 blt   (19.08.2010 23:27:13) [Материал]
Не розказуй тут сильний такиЙ!!!Гра була рівна!!А коли нижня забила гол рахунок став 1-1 черче просто без шансів потім було..!!зберися!!

5 blt   (19.08.2010 23:32:56) [Материал]
Розкажи кражче як після гола тета підбіг до бокового вдарив його..а потім просив вибачення що б той не дав червону!!Потім Музика йому показує жовту а не червону..то це нормально??аа?Це мала бути без роздумів червона?А мяч як влучив у вашого гравця у руку у 2 таймі музика не свиснув то це так мало бути правда?

2 VKomVL   (19.08.2010 11:22:10) [Материал]
Сподівалися, що легко переможемо. але так не вийшло. Причиною була недооцінка суперника. У Вербилівцях хороший воротар, але він не допоміг їм, хоча вони сподівалися від першої і до останньої хвилини сидіти у штрафній і воротарській зоні. А Верхня не дуже вміє грати із суперником який сидить на своїх воротах цілим складом. підтвердженям цього і є нічийний рахунок вдома з Обельницею. Та і по останніх іграх можу сказати, що ми трохи підсіли. Будемо боротися!

1 ВАХА   (19.08.2010 11:02:32) [Материал]
В.Липиця ледве вигребла на Вербилівцях!

7 Ромцьо   (20.08.2010 14:39:04) [Материал]
та так і є..) може все через "ненайкраще поле" та і неправильно віднеслись до господарів поля cool