Головна » 2013 » Вересень » 16 » Суперліга. 16-й тур. Лучинці - одноосібні лідери
09:03:32
Суперліга. 16-й тур. Лучинці - одноосібні лідери
Лучинці після зіграних поєдинків 16-го туру вийшли в одноосібні лідери Суперліги.

Минулої неділі, 15 вересня, лучинецька команда приймала Юнашків й цю гру справедливо можна назвати центральною у турі. Господарі забили два м'ячі й здобули впевнену звитягу 2:0.

Ця поразка відкинула чинного чемпіона аж на четверту сходинку. На друге місце вийшли Помонята, котрі на виїзді без проблем обіграли Потік 3:0. Також 31 очко стало в активі Добринова, котрий на власному полі вирвав перемогу у Верхньої Липиці 4:3.

Впевнена перемога над Рогатином (5:2) дозволила Черчу збільшити відрив від "зони вильоту" до 11-ти пунктів й тепер господарі можуть вже почувати себе спокійно. Також в неділю програв ще один із претендентів на виліт Нижня Липиця, котра не змогла втримати перевагу над Васючином (2:3).

В останній грі уік-енду Долиняни несподівано розгромили вдома Обельницю 4:1.

Наступний тур пройде в неділю 22 вересня:

Рогатин - Добринів (у першому колі - 0:1)

7 Koks   (17.09.2013 14:55:14) [Материал]
Це правильно ти висловив Тарасе, всяке буває, ще попереду 6 матчів, і як правило мяч круглий, поле квадратне, наперед немає чого загадувати, думати про найгірше, треба дивитись реально після кожної гри.

4 Oleg(Pomonjata)   (17.09.2013 01:10:00) [Материал]
Фк Потік-Фк "Сокіл" Помонята 0-3(0-2)
Склад Помонят: Бучинський М- Коцупир В, Селецький І, Бучинський А(к), Кузик В- Гула М, Шматолоха А, Чопик О, Кузик Н- Драганчук В(Братина А), Лябига О.
Голи: Лябига О, Кузик Н, Кузик В.
По грі: гра з великою кількістю боротьби!

5 myzik88   (17.09.2013 09:50:17) [Материал]
Опа, капітан повернувся)))))цікаво?????

8 Oleg(Pomonjata)   (17.09.2013 16:38:01) [Материал]
Олег а шо цікавого?

9 myzik88   (17.09.2013 17:43:49) [Материал]
як з 5 стало 2 ігри????наскільки я знаю розгляд зняття дискваліфікації розглядається після половини відбуття дискваліфікації...

10 Oleg(Pomonjata)   (18.09.2013 08:22:50) [Материал]
а ти не задумквся над тим, шо ті хто приймали рішення по дискваліфікації Бучинського визнали шо 5 матчів за жостке покарання?

11 myzik88   (18.09.2013 15:32:02) [Материал]
Багато чогоб прояснив, але ще чучуть почикаю

12 myzik88   (18.09.2013 16:37:01) [Материал]
А ти не задумався над таким питанням, що він кожну ігру нагнінатає, коментує кожний свисток судді, в неділю на потоці знов  за старе взявся, а він би задумався над своєю поведінкою а не ходити до Виника і плакати .................................

+1   Спам
1 КоНоПлЯнКо   (16.09.2013 16:53:58) [Материал]
Добринів - Верхня Липиця 4:3 (2:2)
Голи: Рубаха Руслан (5'), Галушка Петро (15'), Андрусишин Віктор (54')

Склад команди ФК Вурхня Липиця:
Воротар: Комарянський Мар"ян
Захист: Жирий Роман(к), Кучмій Олег, Хорощак Роман, Пастернак Мирон.
Півзахист: Галушка Андрій, Іваніщак Євген, Рубаха Руслан, Андрусишин Віктор(Голембйовський Микола 63')
Напад: Галушка Роман, Галушка Петро

Перший тайм Липиця почала активно і вже на 5 хвилині був відкритий рахунок, Галушка Р прострілив по воротах господарів, де воротар не зміг зловити м"яча, вітбив, на добивання першим був Рубаха Р, який відкрив рахунок в цьому матчі...Гості створювали багато небезпечних моментів...На 15хв.Галушка Петро подвоїв рахунок, гольовий пас віддав Рубаха Р,,, Добринівці почали жорстко грати, а також хороші 2 паси дав в коридор Іваніщак Є на Галушку Р, де той двічі виходив сам на сам з голкіпером і буквально 1 метр від штрафної його ломали підкатима ззаді, перший раз суддя дав попередження, другий раз червону, господарі продовжували грати в десятьох, але це їх не спинило, на 25хвилині нападник господарів опиняється в штрафній липичан і проти нього сфолив Жирий Роман, де суддя показав на точку,,,так Добринів зменшив відрив  у рахунку,  через 10хв,пробив штрафний Руля(Добринів) , Комарянський не зміг зловити і таким чином господарі на добиванні зрівнюють рахунок...Другий тайм Липиця знову пішла в атаку і на 54хв. Галушка А пробиває по воротах, воротар не ловить, вітбиває, всі думали що м"яч вийшов за межі поля але він зупинився на самій лінії, Іваніщак підбирає м"яч, пасує на Андрусишина Віктора, де Вітя розтрілює воротаря Добринева, але не довго липичани вели в рахунку, захисник господарів пройшов по флангу через ціле поле, симулює в штрафній гостей, суддя знову показав на 11-метровий(((де пенальті взагалі не було...Добринів знову реалізував пенальті, на 76хв, господарі забивають останній переможний м"яч в цьому поєдинку. І тут почалося....Час тягнули, почали падати на рівному місці,,,, в цьому матчі суддя показав багато  жовтих карточок і одну червону, в принципі липичани могли зрівняти рахунок, декілька ударів Галушки Петра м"яч завжди летів над перекладиною,,,Гра насправді була важка для обох команд,,,,,,,Добринів насправді в 10-тьох показали хорошу гру,,,ДЯКУЄМО КОМАНДІ ДОБРИНЕВА ЗА ГРУ!!!УДАЧІ!

-1   Спам
2 DSquareD   (16.09.2013 17:31:08) [Материал]
Може ти про інший матч пишеш,хто час тягнув,симулював?І шо ти хочеш сказати шо там пенальті небуло?ваші ж гравці самі сказали шо 2 пенальті чисті,і хто міг тягнути час коли 4 гол,а не 3 забили з пенальті за 2-3 хвилини докінця!

6 КоНоПлЯнКо   (17.09.2013 13:40:38) [Материал]
ДРУГОЇ ПЕНАЛЬТІ НЕ БУЛО!!!! І СУДДІ ВІДСУДИЛИ НА ПОГАНОМУ РІВНІ...складне питання хто час тягнув??? А якщо пригадати матч, то коли рахунок був вирішальним(4:3)як аути викидували, м"яч по землі  котити одним пальцем) це ж реально смішно..

+3   Спам
3 Kelvin_Terry   (17.09.2013 00:23:47) [Материал]
Судячи з опису, Верхня показала класну гру, а Добринів характер, де зуміли в десятьох двічі зрівняти рахунок, а в кінці вирвати перемогу.
Неприємний програш для Верхньої. Не вірю, що ця команда перестане боротися за перше місце. Шість турів до кінця (18 очок). І лиш 6 очок різниця від лідера. Всяке буває