Всього відповідей: 973

Головна » 2011 » Вересень » 4 » СУПЕРЛІГА. 19 тур. Результати. Аутсайдери беруть очки. Пуків включився в боротьбу за збереження
00:01:44
4 вересня відбувся 19-й тур  Суперліги.

В боротьбі за золото змін не сталося. Черчани розгромили на виїзді Нижню Липицю (0:4), а Лучинці вдома не мали проблем з прямим переслідувачем Васючином, перемігши з рахунком 3:1, збільшили відрив від останніх. А ті не використали шанс здобути важливі очки для срібла.

За Васючином потерпіли поразку Долиняни, які гостювали в Козарах, із розгромним рахунком 2:5.

Також програли рогатинці у Пукові. Перемагаючи протягом гри, не зуміли втримати перемогу, ще й пропустили під занавісу матчу програшний гол 3:2. Ця перемога аутсайдера дає нам знати: Пуків включився в боротьбу за збереження прописки у Суперлізі.

Верхньолипичани впевнено перемогли вдома, де приймали футболістів з Потока, із вже "улюбленим" рахуноком гостей 3:0. Слід зазначити, що потічани перший тайм провели в десятьох.

Юнашків два тури підряд грає внічию, причому, із аутсайдерами. Цього туру вони гостювали у Путятинців - матч закінчився внічию 2:2.

Як видно з турнірної таблиці, половину команд мають можливість здобути бронзу, і різниця між ними коливається в кілька очок. В зоні виліту відбувся важливий матч Обельниця - Букачівці. Господарі здобули легку перемогу (і тим самим відірвалися від конкурентів) - відплатилися за розгром в першому колі 4:1.

19 ADBOKAT   (06.09.2011 12:22:41) [Материал]
Слід зазначити, що потічани перший тайм провели в десятьох.
А другий в одинадцятьох???? dry

21 Kelvin_Terry   (06.09.2011 12:29:45) [Материал]
так. Вася Музика приїхав на другий. І потім ще одну заміну зробили

18 Urik   (06.09.2011 12:12:11) [Материал]
Пуків-Рогатин 3-2 (1-1)
Голи: Т. Лукеча, 2-Я. Соломка
Пуків:Ю. Крупка, В. Дарміць, Л. Лялька, Ю. Чорний, А.Волощук, В. Винник, Я. Соломка, Т. Лукеча, Є. Шиманський, Т.Кушта, В. Кушта.

Пуків видав одну з найкращих ігор. По ходу гри 1-0 вигравали, помилка Дарміця призвела до рівного рахунку 1-1 закінчився перший тайм. Другий тайм почався з атак пуківських футбалістів, але заробили пенальку рогатинські футбалісти незабили воротар відбив, через декілька хвилин уже пробивали пенальку пуківчани незабили воротар на висоті. Рахунок 1-1. За 30 хв. до закінчення матчу рахунок 1-2 на користь Рогатина. Пуківчани нездаються, подача кутового головою забиває Я.Соломка рахунок 2-2. Судя В.Трач добавляє 4 хвилини до основного часу і пуківчанам цього вистарчає вивести один на один Я. Соломку який зробив рахунок 3-2.

13 Messi   (05.09.2011 22:46:12) [Материал]
КОЗАРА-ДОЛИНЯНИ 5:2(3:0)

Склад Козарі:Щербатюк Р-Гринишин Вол.,Федоронько П,Гураль І,Щербатюк П-Гринишин Вас.(Іваськів І),Фенин В,Щербатюк М(Валовіна М),Гринишин І-Федик Ю,Роюк В.

Голи за Козару: Щербатюк Михайло(1:0)
Федик Юрій(2:0)
Гринишин Іван(3:0)
автогол(4:0)
Роюк Віталій(5:1)

Команда села Козарі зуміла реваншуватися за поразку в 1 колі,здобувши впевнену перемогу над Долинянами 5:2.Передумовою ж загального успіху стало те ,що вже після 1 тайму господарі вели попереду 3:0,і надалі зуміли зберегти цю комфортну перевагу...

14 Kelvin_Terry   (05.09.2011 23:03:34) [Материал]
Цікаво, який склад привезли Долиняни? Той, яким добилися теперішніх досягнень, чи яким грають останні тури.

12 Роналдіньо   (05.09.2011 18:16:59) [Материал]
Найбільш здивував Пуків-1...

22 dan   (09.09.2011 22:39:05) [Материал]
я натяк зрозумів правильно??????????????????????

5 geol25   (05.09.2011 11:13:28) [Материал]
Путятинці - Юнашків - 2:2 (0:0)

Голи:
В. Крук, 70, з пенальті, Гиців, 74 - М. Торган, 50, Р. Торган, 79

Вилучення: Гиців, 81

Путятинці: Федунька - В. Крук, Шпирка, Яніцький (Тучинський, 46), Холява, Бойчук, Гиців, Куч, Цимбалістий, Крупка (М. Крук, 35), С. Луцишин (Дмитрів, 86) cry

6 НазарКо   (05.09.2011 11:15:08) [Материал]
олег, що таке нерви не витримали чи чого вилучення????

15 Kelvin_Terry   (05.09.2011 23:17:03) [Материал]
Дуже непотрібні вилучення в Путятинців, особливо коли дискваліфіковують їх плеймейкерів. Червона чи дві жовтих? Ага, після СТК буде відомо. Наступна гра важка. Проти лідера. Дуже приємно забирати в них очки. Путятинці кожного року це роблять з Черче, незалежно від розташування в турнірній

Воротар:Комарянський Марян
Захисники: Жирий Роман (к), Кучмій Олег, Дзюбак Тарас, Комарянський Володимир.
Півзахисники: Яремко Віталій, Андрусишин Віталій (Кельбас Тарас, 46'), Гайда Володимир, Іванищак Євген.
Нападники: Штогрин Тарас, Галушка Петро.

Голи: Галушка П. (1:0), Гайда В. (2:0), Яремко В. (3:0)

Всю гру Липичани атакували суперника, впевнено перемогли з рахунком 3:0. Хоча він міг бути набагато більшим. Лік голам відкрив Галушка Петро, влучно пробивши головою, реабілітувався, що не реалізував вихід один-на-один на початку матчу. А далі "мільйон" мометів не використав Штогрин Тарас. Другий гол подарував глядачам Гайда Володя, який став в напад, бо вже не мав сили вертатися в центр. Отримавши пас від Іванищака Жені, який два тайми тероризував суперника на своїй бровці, Володя не розгубився в штрафній і щіткою пробив повз воротаря. Закрив рахунок Яремко Віталік. Пас Штогрина вивів його зі свого флангу, на воротаря. Віталік легко його перекинув і мячик затріпотав в сітці.
Команда кращим гравцем визнала Дзюбака Тараса, який недавно зарекомендував себе на місці правого захисника, виграв всі мячі в єдиноборствах, не зробив жодної помилки.
Невдахою матчу безумовно став Штогрин Тарас. Який не використав жодного свого 100%-моменту. А моментів за одну гру було стільки, скільки протягом всього чемпіонату не мали липичани.

3 НазарКо   (04.09.2011 23:53:58) [Материал]
не був сьодні ні на одному футболі, тому свою точку зору не лишу(((.
Але тур інтересний дуже багато несподіванок.

2 chudo   (04.09.2011 23:53:25) [Материал]
За Лучинці забивали:Маховський І.-9гв.Ільків І.-(пен.)70хв;Ільків І.-85.На мою думку, Васючин найбільш жорстка команда в суперлізі--дуже багато брудних фолів.

16 myzik88   (06.09.2011 00:19:03) [Материал]
Голи забиті на 11,77 і 88 хвилинах.

1 Kelvin_Terry   (04.09.2011 23:52:39) [Материал]
Активно лишаємо звіти по матчах. Склади, голи, хвилини, картки, вилучення, судді! Аналітика, власні думки