Всього відповідей: 874

Головна » 2013 » Жовтень » 14 » Суперліга. 20-й тур. Синхронні результати лідерів й аутсайдерів
09:11:04
Суперліга. 20-й тур. Синхронні результати лідерів й аутсайдерів
Аутсайдери Суперліги, які ведуть боротьбу за збереження прописки на другий рік, розгромно програли своїм суперникам з верхньої частини таблиці.

Найбільшу перемогу в турі здобув чинний чемпіон - Юнашків, який на виїзді обіграв Потік (5:0)\ Відзначимо, що потічани  весь матч відіграли удесятьох.
Також без проблем перемогу на виїзді здобули Лучинці, которі розгромили невмотивоване Черче й зберегли лідируючі позиції до наступного туру.
Надупевнені "сухі" домашні звитяги здобули інші претенденти на медалі - Добринів та Обельниця.
Остання перервала двохматчеву переможну ходу Рогатина (4:0), а Добринів завдяки перемозі 3:0 над аутсайдером не відпустив Лучинці.
Єдина нічия у турі була зафіксовані у грі Долиняни - Васючин, котрі не мають уже турнірних завдань (3:3).
Після повернення на власний стадіон Помонята грали з сусідом по таблиці - Верхнею Липицею. Гості приїхали на поєдинок у неповному складі (10 чоловік) і пропустили в свої ворота 3 гола, а самі зуміли відзначитись лише голом престижу (3:1).

Наступний 21-тур відбудеться 20 жовтня:
Рогатин - В.Липиця (у першому колі - 0:10)

9 Oleg(Pomonjata)   (18.10.2013 01:11:54) [Материал]
Хлопці з Верхньої треба було приїхати повним складом і переграти нас! А не писати шо ви шось створили! Хороша команда в вас! Але як я зрозумів бардак в вас!

напад: Голембйовський Микола

як відомо В.Липиця почала гру в 9, лиш на 35 хвилині вийшов Кучмій Олег і став останнього, це причини пов'язані з травмами, дискваліфікаціями... І вже на 2 хв Липиця пропустила перший гол, на 7 хв рахунок подвоіли господарі поля. також на 37 хв рахунок 3:0. Але по грі гості виглядали значно краще, перегравали суперника... Але....так сталося! дякуєм за гру Помонятам!

-1   Спам
6 NK97   (17.10.2013 06:55:09) [Материал]
КоНоПлЯнКо, але по грі гості виглядали значно краще, перегравали суперника?
applause довго думав щоб таке написати?ти був на грі?як по грі могла виграли ВЛ,якщо вони створили 1 момент який  і  забили,а весь інший час у матчі відбивались)

+1   Спам
7 neymar19   (17.10.2013 17:40:44) [Материал]
NK97  я не спору вони перегравали нас .....скільки Верхня Липиця створила один шанс так ти написав....в першому таймі ми сторили багато моментів шоб забити шол і не один .....і в другому таймі ми тоже атакували але не було завершаючого удару........

8 NK97   (17.10.2013 18:05:58) [Материал]
neymar19,ну були моменти ,але щоб доходило до завершення то таких не було)а це рахується як вже на половину момент ))можливо гра була б цікава якщо вас було б повний склад)відчувалась різниця гравців)значно відчувалась,що нас більше)

+1   Спам
3 geol25   (14.10.2013 09:47:36) [Материал]
Ситуація внизу наступна: якщо Потік, Рогатин і Нижня наберуть однакову к-сть очок (а це дуже можливо), тоді будуть братися очки між цими трьома командами. Поки що таблиця така:
Рогатин - 9 очок (м'ячі - 12-7)
Н. Липиця - 3 (6-6)
Потік - 3 (5-10).

4 Kelvin_Terry   (14.10.2013 15:51:41) [Материал]
І якщо все чесно, Васючин не зливає Потоку, Верхня не здає Рогатину, Долиняни - Нижній. То все буде вирішуватися в останньому турі. І більше шансів, що Рогатин лишається у Суперлізі, оскільки у нього кращий результат ігор між собою і Нижня буде грати з Потоком

+2   Спам
2 geol25   (14.10.2013 09:26:23) [Материал]
Верхня щось під кінець посипалась...

Наступної неділі суперматч Лучинці - Добринів, який може майже визначити чемпіона. Але хочеться нічиєї, тоді світить нам додатковий турнір між трьома командами - стільки ж очок може набрати і Обельниця (хоча виграти дербі у Юнашкова буде ой як непросто, ще й у гостях).

Ось що каже Регламент: п. 7.6. У випадку рівності очок у перших трьох і більше команд, для виявлення чемпіона району проводиться додатковий груповий турнір на нейтральному полі (схема турніру залежить від кількості команд і представляється федерацією після закінчення основної частини чемпіонату).

+1   Спам
1 Kelvin_Terry   (14.10.2013 09:00:16) [Материал]
Дуже прикро, але на цю гру хлопців з Верхньої приїхало всього 9 чол, а при рахунку 3:0 доїхав 10-й. Заробітки, дискваліфікації, травми. Не міг подумати, що докотимося до такого, а в кращому випадку і при добрій організації тут можна два склади зібрати зі своїх сміло . Після цього програшу Верхня втратила можливість бути в призерах. Максимум четверте місце, до чого і закликаю прагнути, лишилося два тури - дві перемоги (Рогатин на виїзді і Юнашків вдома).

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.