Чи подобається вам новий дизайн сайту?
Всього відповідей: 874

Головна » 2010 » Вересень » 19 » Суперліга 22-й тур. Перша в сезоні перемога Вербилівців, та надрозгромна виїзна перемога Путятинців
22:46:02
   В неділю відбувся 22-й тур чемпіонату району в суперлізі. Слід відзначити, що він пройшов дуже цікаво і приніс кілька м’яко кажучи несподіваних результатів.
   В Букачівцях господарі перемогли команду Обельниці з рахунком 2-0, а з тим і показали всім, що вони до кінця боротимуся за збереження суперлігової прописки на наступний сезон.
   Натомість прямий конкурент Букачівців з зони вильоту - Воскресінці зазнали прогнозованої виїзної поразки з рахунком 0-3 від однієї з команд, яка все ще має мінімальні сподівання на завоювання чемпіонства - Верхньої Липиці.
   А от найцікавішим результатом серед команд-аутсайдерів слід визнати мінімальну перемогу вербилівчан над командою Кліщівної. Ця перемога стала !!! першою для минулорічних чемпіонів в цьогорічній суперлізі. Правда про чемпіонство цієї команди нагадує хіба, що її назва, а все решта, що з нею зв’язане сьогодні це суцільний негатив.
   Дуже приємно вражає команда Лучинець, яка в другій частині цього сезону показує дуже потужну гру, і взагалі не визнає авторитетів. Адже лучинецька дружина, починаючи з останніх турів першого кола встигла відібрати очки у майже всіх команд з вершини турнірної таблиці (за винятком цьогорічного лідера - Рогатина). Так і в цьому турі ця команда здобула надупевнену перемогу над Пуковом з рахунком 6-2.
   А нинішній фаворит у чемпіонській гонці – Рогатин сьогодні гостював на Потоці і здобув дуже важливу перемогу 2-0. Враховуючи 5-ти очковий гандикап над найближчим переслідувачем, здобуті сьогодні 3 очки командою з райцентру можна вважати ще одним кроком до такого бажаного тріумфу.
   А от переслідувач Рогатина – Черче сьогодні не зумів вибороти 3 очки, і задовольнився результативною домашньою нічиєю з командою Долинян 3-3, і заодно втратив майже всі шанси на золото цьогорічного сезону. Цікавим є той факт, що цим матчем було перервано переможну серію черчан, яка тривала зі стартового туру другого кола.
   А от найбільше мене вразив підсумковий рахунок матчу Нижня Липиця – Путятинці – 1-6. Багато хто взагалі не сподівався на те що гості зможуть привезти додому якесь очко, а тут такий виїзний розгром. Цікавим є й те, що після першого тайму липичани перемагали 1-0. А от другий, як видно з результату матчу став повним тріумфом путятинських гравців. Слід також відзначити, що хет-триком відзначився один з ветеранів нинішнього складу Путятинець – Олег Гиців. Тому щиро вітаю команду-переможця з тим що в них все наладилося в грі, бо ще не так давно вони були дуже близьким до зони вильоту.

11 Kelvin_Terry   (21.09.2010 13:14:50) [Материал]
Про гру Н.Липиця-Путятинці. 1-й тайм пройшов з перевагою господарів. Купчев виходив сам-на-сам, але, пробігши пів поля, йому не стало точності влучити в ворота. Але реабілітувався, на ньому сфолили в штрафній і він же забив пеналь. В 2-у таймі Путятинці перехопили ініціативу і насіли на ворота липичан, зробивши з захисту "прохідний двір". На прикінці матчу голи посипалися один за другим. Ця поразка для Нижньої є ганебною, але виправдовується лиш тим, що в них не було пів складу основи, ні легіонерів, ні воротаря - в команді епідемія простуди.

10 Бакс   (21.09.2010 12:49:14) [Материал]
Гиця...молодець....що про Черче....жаль...щей пенальті Тета незабив...хоча,могли програти. так само і виграти....

6 Kelvin_Terry   (20.09.2010 16:57:32) [Материал]
Верхня Липиця - Воскресинці - 3:0 (1-й тайм: 2:0)
Капітан: Жирий Роман
Склад В.Липиці: Комарянський Марян (В), Жирий Роман (ЗЗ), Штогрин Тарас (ЛЗ), Комарянський Володя (ПЗ), Кузяк Тарас (ЦЗ), Яремко Віталій (ЛП), Токар Володя (ПП), Терлецький Міша (ЦП), Гайда Володя (ЦП), Галушка Роман (Н), Галушка Петро (Н)
На заміну виходили: Кельбас Тарас (ЦП), Дзюбак Тарас (Н), Андрусишин Вітя (ПП)
Голи: Штогрин Тарас (п)(1-0), Галушка Роман (2-0), Кельбас Тарас (3-0)

З самого початку було видно, що Воскресинці приїхали не просто відбувати момент. Але "один в полі не воїн". Я про гравця гостей Крохмалюка. Він молодець. Та й з середини 1-го тайму вони грали в десятьох. Для липичан ця гра далася легко. Але вболівальники дуже не задоволені нереалізацією багатьох моментів. Як було сказано після гри: "Сильний суперник такого не пробачає!"

7 НазарКо   (20.09.2010 17:46:50) [Материал]
ура Тарас знову заби молодець.

8 Andriy   (20.09.2010 18:03:03) [Материал]
Тарас забив, Гиців аж - 3!!! Молодці, вітаю!!!

9 НазарКо   (20.09.2010 18:30:00) [Материал]
ну тіко ми с тобов відстаєм. Хоча я вже забив один гол.

5 myzik88   (20.09.2010 12:22:14) [Материал]
Рогатин виграв за рахунок одного гравця(Мартиняка Андрія), бо я не думав що без 4 гравців основи Потік 2 тайм просидить на воротах Рогатин.Потік заслуговував на нічию

4 Кузя   (20.09.2010 10:50:29) [Материал]