Головна » 2010 » Квітень » 19 » Суперліга. 2-й тур
11:23:50
Суперліга. 2-й тур
Вчора відбувся 2-й тур в найсильнішому дивізіоні району.
   Звичайно, що найбільша увага була до матчу Рогатин – Черче. Тому, що ці команди ставлять для себе лише одну мету – чемпіонство. Сильнішими виявилися господарі.
  Також, всім цікаво було, що собою являє оновлена Вербилівська команда. Відповідь отримали – це команда якій ще скоро вирішувати серйозні турнірні завдання, та й взагалі явно бракує гравців креативного плану. Поки-що основною її рисою є велике бажання набирати очки. Але це лише початок сезону...
   Слід також відзначити вдалий старт минулорічного аутсайдера – Лучинців. Також більшого чекали від Путятинців. Верхня Липиця таки змогла перемогти свого незручного суперника. До вашої уваги всі результати матчів:

10 dan   (20.04.2010 14:53:14) [Материал]
По суддях, давайте оцінювати і їх роботу. Пут-Дол обслуговували: Челядин, Трач, Курець. То не виправдання за результат...але відсудили на "-3", найкраще Трач, Курець (казали свідки, які самі бачили) перед грою вжив оковитої, а Челядина, просто прошу, на гру ПРОСТО НЕ СТАВИТИ angry

9 Kelvin_Terry   (19.04.2010 14:35:16) [Материал]
Пуків - Верхня Липиця 0:2 (0:2).
Голи: Комар'янський Володимир, Нейман Андрій
Склад В.Липиці: Волощинський Роман, Жирий Роман(к), Нейман Андрій, Штогрин Тарас, Терлецький Міша, Яремко Віталій, Гайда Володя, Токар Володя, Галушка Петро, Комар'янський Володя, Дзюбак Тарас. На заміну виходили: Кельбас Тарас, Кучмій Олег, Ступніцький Богдан, Олійник Андрій
Хід всієї гри вели липичани, з нечастами випадами господарів. Результат був зроблений ще в першому таймі. В другому обидві команди мали шанс змінити рахунок, але його не використали. Пуків майже всю гру захищався, бажаня в господарів було мало. Лиш окремі гравці відзначалися характером гри, зокрема Дарміць Володимир, правда без жовтої не обійшовся. Кушта почував себе погано, тому помінявся на початку 2-го тайму. За Пуків мав грати Рогатинський легіонер Бєлий, але через стан здоров'я не вийшов на поле. Для липичан ця перемога далася дуже легко, що не є притаманно. Не секрет, що Пуків часто полюбляв в них забирати очки в себе вдома.

8 Бакс   (19.04.2010 13:39:57) [Материал]
Ніяк зараз ігор непроводити посеред неділі...навіщо...проведем їх поблищо до фіналу...і хто зна скільки команд буде на кубок ?

7 geol25   (19.04.2010 13:31:35) [Материал]
Таким буде третій тур. Центральний матч - Долиняни - Рогатин, щось спрогнозувати тут нереально.
Долиняни – Рогатин

А через два тижні 2 травня починається кубок, 1/16 фіналу. Тобто участь у кубку повинні взяти 32 команди. Але в чемпіонаті заявилось 39 команд. Тоді як поступити, що 7 відкинути. Чи може наступної середи провести попередні ігри? Але тоді цієї середи потрібно вже все вирішити. Чекаємо на рішення ФФРР.

6 Бакс   (19.04.2010 13:29:46) [Материал]
Сеня був хворий....

5 geol25   (19.04.2010 13:27:06) [Материал]
А де Сєня подівся?

4 Andriy   (19.04.2010 12:41:09) [Материал]
Потік - Вербилівіці 1-1
На звітну гру Вербилівці вийшли абсолютно новою омолодженою командою. Щодо ходу гри, то перший тайм проходив ще у більш-менш рівній боротьбі. Десь всередині тайму Воробець І. зумів замкнути передачу з лівого флангу - 0-1. Та під кінець тайму потічани почали вигравати центр поля, але до якоїсь масованої гостроти справа не доходила. Але на 45-й хвилині після безглуздого і далеко негольового моменту мяч потрапив в руку гравцю вербилівської команди. Вирок - пенальті. В другому таймі Вербилівці явно підсіли і зіграли просто "на відбій" розуміючи, що в їхній ситуації і 1 очко це здобуток.

3 Бакс   (19.04.2010 12:35:38) [Материал]
Склад Черче :
1.В.Сас,- 2.І.Симчук, 6.О.Бурачок-к, 9.М.Відоцький-(16.О.Кравець-60 хв.), 13.М.Вишневський- 8.В.Оступ-(14.В.Гураль-46хв.), 10.Р.Сас, 15.Я.Галян, 7.Р.Скробач. - 5.О.Гринчишин, 17.Л.Симчук-(4.І.Вишневський)

2 Бакс   (19.04.2010 12:30:01) [Материал]
Рогатин-Черче-1:0
Якщо коротко, то гра була дуже цікавою і жорсткою, суддя ще в першому таймі прийнаймі по 2 футболіста мав виганяти в кожній команді (взагалі суддівство дуже далеке)...Перший тайм черчани переважали господарів і мали багато моментів...але пропустили гол, після помилки захисників. Другий тайм гостей небуло видно на полі і рогатинці повністю контрулювали гру...лише на останніх хвилинах черчани повинні були привозити додому очко, але півзахисник черчан непопав в пксті ворота з 2 метрів...Всім удачі !!!

11 dan   (20.04.2010 14:56:49) [Материал]
Хто судив? Чи не тиснули стіни господарів на плечі суддів?

-1   Спам
1 geol25   (19.04.2010 12:05:21) [Материал]
По грі Путятинці - Долиняни - 0:3 (0:2). Господарі вийшли на гру розслабленими й на початку получили у свої ворота. У першому таймі Путятинці так і не могли створити нічого особливого блія воріт Долинян, а гості могли й ще 2-3 забити, що й зробили на 44 хвилині.
Другиий тайм уже пройшов за переваги Путятинців, однак свої моменти ми не використали. А за 5 хв. до кінця гості зловили нас на контрі й забили третій.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.