Всього відповідей: 973

Головна » 2013 » Червень » 3 » Суперліга. 4-й тур. Добринів виходить в одноосібні лідери
09:55:36
Суперліга. 4-й тур. Добринів виходить в одноосібні лідери
В центральному матчі 4-го туру чемпіонату району в Суперлізі Добринів вдома обіграв Обельницю й вийшов на перше місце у турнірній таблиці.

Після першої 45-хвилинки попереду були гості, однак після перерви добринівці додали й забили 3 м'ячі - 3:1.

На друге місце вийшла команда Долинян (9 очок), котра несподівано вдома розгромила Потік, котрий до цього знаходився на першому місці, - 5:0. Також звитяги з великим рахунком здобули Лучинці й Помонята, котрі обіграли "Укрлісекспорт" та Васючин відповідно по 3:0.

Прем'єрні очки в цьому сезоні здобули Нижня Липиця й Черче. Перші вдома дали бій чинному чемпіону Юнашкову (2:2), а черчани розписали мирову з Верхньою Липицею - 1:1.

21 КоНоПлЯнКо   (07.06.2013 09:39:00) [Материал]
не бл...., не готовий....чекаю коли ти приїдеш....а ти шо там на місто чув один виграш з початку сезону...сильно...як ти міг залишити Липицю...ти її так тягнув..)думай що пишеш ватсон.)

+1   Спам
23 Kelvin_Terry   (07.06.2013 12:10:25) [Материал]
Напевно для мене став важливіший мій вільний час. Відіграв в франківську і маєш цілий день вільний. На гру йде лиш пару годин.  А на село цілий день + дорога туди й назад + багато енергії йде на організацію і переживання. А ще майже ніхто не хоче працювати над собою, відношення, режим і всяке таке. Якби я жив в селі, а не приїжджав суто на гру, змучує... Чесно, наївся за ці всі роки. Я не лишив в відповідальний момент команду. Новий сезон, молоді гравці, гарний початок. Все буде чікі.
Верхня це не є якісь там конкретні футболісти: Кельбаси, чи Галушки, чи Комарянські чи ін. У верхній завжди буде футбол і завжди буде сильна команда. Тут дух футболу. Але треба робити ставку на молодих. Були б гроші і трошки більше організації, то була б ще друга команда - дубль, де молодь зможе себе проявляти - моя мрія.

+1   Спам
25 dan   (07.06.2013 16:56:10) [Материал]
...ще тут різні бахурі ватсонами обзиваються...до людей, взагаліто доходить але чомусь, як правило, запізно...хоча, може і то не той випадок...
...а взагаліто щось зашвидко наївся?

+1   Спам
26 Kelvin_Terry   (07.06.2013 17:34:15) [Материал]
футболу забагато не буває, а все решта так

+1   Спам
24 Kelvin_Terry   (07.06.2013 12:51:51) [Материал]
а що стосується теперішньої моєї команди. Тут грають три гравці Верхньої + ще два з Рогатиньского району. 4 гри 3 програші, але жодний поєдинок не програли по грі, просто не фарт з реалізацією. Тренер Гогіль Ігор, хто не знає: http://www.ffu.org.ua/ukr/tournaments/arch2/prof/26887/ - карєра непогана. Треніровки різноманітні і дуже класні, шкода, що не кожен день.

17 Бакс   (04.06.2013 14:27:57) [Материал]
Черче: 1.Петрук Я.- 5.Гринчишин О.,7.Кравець О.,3.Притика Р.,16.Бурачок Р.,-4.Вишневський І.,9.Вишневський М.(к),6.Горинь В.,10.Скробач Я.-15.Симчук Л.,11.Бринецький Ів.(13.Дорошенко Ол.-70 хв.)
Гол: Скробач Я.

20 Kelvin_Terry   (04.06.2013 23:56:57) [Материал]
Там щось закопано на тому полі. Верхня ніяк не може на виїзді в Черче виграти  cry

14 Andriy   (04.06.2013 09:19:30) [Материал]
Укрлісекспорт - Лучинці 0-3 (0-0)
Укрлісекспорт: Лебедев А. - Саврій В. (Белегай Б., 88), Деб'як А., Кулик Л., Цап Іг.(Цап Ів., 88) - Коваль Н., Гобир М.(Воробець І., 65), Цимбалістий Р.(Відоцький М, 77), Іваськевич І. - Щербатий П., Воробець А.

13 uragan   (04.06.2013 00:47:02) [Материал]
"Ураган"Добринів - Обельниця   3:1  (0:1)

Воротар: Андрій Батицький

Захисники: Юра Кіржецький, Міша Огерук, Тарас Попик, Роман Білецький.
Півзахисники: Міша Терлецький, Богдан Мельник(Мар ян Легета), Руслан Вільховий, Дмитро Мельник.
Нападники: Роман Барна, Міша Федьків(Толік Хорощак)

Голи: Руслан Вільховий, Роман Барна(2)

В неділю 2 -го червня відбувся дуже цікавий матч. Наша команда приймала команду с. Обельниця і здобула важливу для нас перемогу з рахунком 3 : 1. Матч був дуже нервовим і напруженим, як-не-як зустрічалися одні з лідерів чемпіонату. В першій половині матчу команда с. Обельниця більше володіла мячем і створила більше небезпечних моментів.В одному з епізодів, після подачі суперниками кутового,один з наших гравців, чисто випадково зрізав мяч у власні ворота. В другому таймі в наших футболістів ніби відкрилось "друге дихання", почали більш - гостро атакувати. Гол назрівав. І в одній з атак Мельник Дмитро з лівого флангу подає мяч в штрафну площадку суперника і Руслан Вільховий забиває головою красивий гол в правий від голкіпера кут воріт - 1 : 1. Наша команда на цьому не зупинилась і за чудової підтримки вболівальників в одній з атак Роман Барна забиває 2-й гол в ворота суперника. За 15 хв. до закінчення матчу наші футболісти відійшли більш в захист і почали грати на контратаках. І в одній з таких атак в самому кінці основного часу Роман Барна забиває 3-й гол "перекинувши"м'яч через воротаря метрів з сорока. Це вже була перемога. Хочу відзначити кожного з гравців "Урагана" які боролися за кожен мяч і здобули перемогу над суперником і вийшли в лідери чемпіонату. Так тримати. І окрема подяка вболівальникам які як завжди були неперевершені.
Опис матчу від Романа Храновського.

Окремі епізоди матчу можна подивитися у відеоальбомі. Зверніть увагу на епізод після подачі  штрафного, коли мяч попадає в перекладину. В цьому моменті судді побачили порушення правил з боку гравців "Урагану" і не зарахували гол.

Опис матчу від Романа Храновського

+1   Спам
8 Bilous   (03.06.2013 22:30:23) [Материал]
Долиняни - Потік 5-0 (0-0)
Склад  команди Фк Потік:

Воротар: Когут Д.
Захист: Конопада О.,Музика Вас.,Пащин Б.,Гордій Т.
Півзахист: Чолій М., Пащин В., Гнида А.,Побуцький В. (68' Маслій Р.)
Напад: Музика Вк.,Білоус В.

9 xxx07   (03.06.2013 22:47:29) [Материал]
Що то за воротар такий у Потока був)

+1   Спам
10 Bilous   (03.06.2013 22:54:12) [Материал]
В нас не було воротаря,мусили ставити хто вищий)))

11 Demsky_V   (03.06.2013 22:56:38) [Материал]
Як би ж то воротар   wacko .....хоча 1 тайм нормально відстояв на   0 ...а потім понеслось...... Рулі не має, Люльки тоже,  Олег вже завязав з футболом...от і маємо такий результат   bash

12 xxx07   (04.06.2013 00:00:50) [Материал]
Ясно)))А Руля іЛюлька де були?????????

+2   Спам
4 Oleg(Pomonjata)   (03.06.2013 16:01:53) [Материал]
Склад Васючина:
Воротар:Семків Богдан
Захист:Лопух Іван(Левицький Назар),Левицький Андрій(к),Кучак Богдан(Скарбовський Роман),Сенах Володимир
Півзахист:Цимбалістий Роман , Шмотолоха Андрій , Феденчук Назар(Гнип Назар), Кузик Назарій

Фк "Сокіл" Помонята-Фк Васючин 3-0(2-0)

Голи: 22хв-Кузик Я(пен), 35хв-Лябига О, 72хв- Кузик Я(пен)

Склад Помонят:
Воротар: Здобніков Володимир
Захист: Лябига Василь, Кузик Ярослав, Бучинський Микола, Селецький Іван
Півзахист: Гула Марян, Бучинський Андрій(к), Марків Олег,Чопик Олег(Драганчук Василь 75хв), Кузик Віталій
Напад: Лябига Олег

Щодо гри то гості в першому таймі більше володіли м"ячем та загрожували воротам лише після подач зі штрафних ударів яких було досить багато, але всі їх вправно нівелював захист Сокола на чолі з Кузиком Ярославом. А господарі раз пораз проводили контр-атаки які приводили до небезпеки. Після одної з них все завершилось призначенням одинадцятиметрового удару у ворота гостей, це Чопик Олег вірвавшись у штрафний був збитий грубим підкатом від захисника. Кузик Ярослав вправно розвів м"яч і воротаря по різним кутам! Гості спробували активізуватись але крім банальних подач в штрафну нічого не виходило! А Сокіл знов провів разючу атаку це МарківОлег протагнувши мяч до штрафного і точно віддав на Чопика Олега який міг пробивати сам,але побачивши Лябигу Олега віддав пас в штрафну де форвард холоднокровно переграв вротаря!
Другий тайм запамятався великою кількістю серйозних фолів особливо зі сторони гостей,після одного з яких отримав травму Чопик Олег і це призвело до вимушеної заміни! А за хвилину до цього останній захисник Васючина грубо зіграв в штафному проти Кузика Віталія якому прийшлось надавати допомогу пртягом кількох хвилин, а гавець Васючина отримав друге попередження, а під час цього (кращий гравець матчу) Кузик Ярослав знову реалізував одинадцятиметровий удар! Пішли заміни у гостей, але в десятьох важко було грати і Помонята створили ще декілька хороших моментів але то воротар гостей виручав команду то самі гравці Сокола немогли реалізувати свої моменти! на мою думку заслужена перемога Помонят! Хочеться подякувати комонді села Васючин за гру!