Всього відповідей: 973

Головна » 2011 » Червень » 28 » СУПЕРЛІГА. 9-й ТУР
00:43:42
СУПЕРЛІГА. 9-й ТУР
   В понеділок 27 червня відбувся 9-й тур у суперлізі. Він був неповним через те, що матч фіналістів Кубка району, який відбудеться завтра перенесено на 7 липня.
   Васючин в Козарах здобув мінімальну перемогу з рахунком 0-1, і наблизився до лідера на відстань двох очок. А на наступну неділю нас чекає цікавий матч першої та другої команд суперліги на даний момент.
   В Путятинцях зустрічалися команди, які цього сезону швидше за все матимуть одне завдання – зберегти місце у суперлізі на наступний сезон. Путятинці виглядали дуже слабенько і заслужено програли Букачівцям 0-4. При тому, гості мале ще кілька 100-відсоткових нагод збільшити рахунок. Дуже шкода Путятинці, але якщо найближчим часом в них нічого не зміниться, то їх чекатиме пониження в класі.
   Ще один досить цікавий матч відбувся на Лучинцях де грали команди, які знаходять на підступах до трійки лідерів. Та матч між господарями та командою з райцентру завершився нічиєю 1-1.
   Нічия між Рогатином та Лучинцями дозволила 3-й команді чемпіонату - Долинянам завдяки перемозі 3-1 над Нижньою Липицею трішки відірватися від переслідувачів.
   Ще в одному матчі зустрічалися команди які провалили старт сезону: Потік та Пуків. В даній грі зафіксовано нічийний результат 1-1.
   Верхня Липиця на виїзді перемогла Обельницю 2-0.

Чемпіонат Рогатинського району. Суперліга. 9-й тур.

Козарі-Васючин 0:1(0:1)
Склад Козарі: Щербатюк Р-Гринишин Вол.,Стоцький Р,Гураль І,Гринишин Вас.(Терлецький М)-Федик Р,Фенин В,Роюк В,Гринишин І(Фенин Р)-Щербатюк М,Семчій І.

4 Вова_BEST   (30.06.2011 11:49:32) [Материал]
Козарі - Васючин 0:1. Васючинові завжди везе з Козарою, а для Козарі це був жах, або два тайми невезіння. Козарі грала в одні ворота, а Васючин за весь матч спромігся на 3 кутові і декілька незграбних ударів поза ворота, а за гол нехай подякують нашому воротареві. Стільки моментів як з Васючином Козарі не мала в жодній грі, але чомусь щастя і везіння було на боці Васючина ну і воротар їхній молодець...

6 НазарКо   (30.06.2011 17:13:04) [Материал]
гол хто забив знаєш?

8 ★Neymar★   (30.06.2011 21:14:18) [Материал]
Назарко гол за Васючин забив Скарбовський Р.

Вова best Ну шо бІльше моментІв було у вас неспорю..

Але не ти кутових як ти написав 3 А 6 або бІльше..

І гол вам забили не через воротаря а через гравцІв якІ тримали гравцІв-суперника на подачІ кутового..

Гравець Васючина крутив кутивий ..

Але трошки неповезло І мяч попав у перекладину де вІдскочив у ноги грацю
який зробив прострІл з якого І забили гол..

До в чому тут воротар винен?

І багато бууло удпарІв по ваших воротах такшо нерозказуй тут..

Вас загалІ поваги нема до суперника..

СпецІально копати мяч у високІ кутчІ пІсля матчу

Мяч вийшов на аут І ваш гравець ПІдбІгає І копає у машину

Такшо треба вам трохи поваги..

Бо ще буде у вас матч на виїздІ такшо думайте шо робити..

3 MaRiAnNoChK@   (28.06.2011 14:24:44) [Материал]
Ну Володя і дає, на першій хвилині гол забити! Сильно, Ви молодці) Тарас тебе також вітаю із забитим голом! Так тримати! Більше перемог=* smile

-1   Спам
2 Kelvin_Terry   (28.06.2011 12:44:56) [Материал]
Обельниця - В. Липиця 0:2 (0:2)
Склад В.Липиця:
Воротар:Волощинський Роман
Захисники: Кучмій Олег, Комарянський Володимир, Нейман Андрій, Комарянський Марян (Галушка Роман, 65).
Півзахисники:Вовк Роман (Яремко Віталій, 69), Галушка Петро, Стецьків Роман, Кельбас Тарас(к).
Нападники: Гергелевич Роман, Дзюбак Тарас (Токар Володимир, 46).
Голи: Комарянський Володимир (1), Кельбас Тарас (33).

Липичани розводили першими, мяч відкинувся центральному захиснику Комарянскому Володимиру, той з центра поля прострілив в штрафну суперника, нападники не встигають і воротар має брати цей удар, але не зрозуміло ні для кого, і тим більше для воротаря, круглий опиняється в сітці. Курйозний гол. Далі домінують гості. І на 33 хвилині прохід правого півзахисника Вовка Романа закінчується виходом на воротаря і захиснка прострілом, який замкнув лівий півзахисник Кельбас. Йому нічого не лишалося, як в пусті ворота забивати. 2:0. Решту гри проходила за Липичанами, але явних 100-процентових моментів не було створено. Натомість допустилися в захисті помилок, привели собі кілька серйозних небезпек біля своїх воріт. Але господарі цим не скористалися, а нагоди в них були зменшити рахунок, а то й зрівняти.
Якщо проаналізувати ігри В. Липиці в цьому сезоні, то складається враження, що команда першого тайму. Букачівці – В.Липиця - 0:2, голи забиті в першому, Верхня Липиця – Долиняни - 0:2 - голи пропущені в другому, Потік – Верхня Липиця - 1:2, перший 0:2, Верхня Липиця - Васючин - 4:1, перший 4:0, далі нульова нічия в Козарах. І гра цього тур теж першого тайму.

1 koljan   (28.06.2011 07:02:48) [Материал]
Нижня Липиця-Долиняни 1:3(Голи:Биковський-2,Лавров-1) Долиняни:Жирий-Раб,Васильків(Гринчишин-70),Деляновський,Романів-Биковський,Шмотол оха,Шурпета,Кузенко-Лавров