Всього відповідей: 874

Головна » 2010 » Липень » 20 » СУПЕРЛІГА. Результати 11 туру. Рогатинські каруселі тривають. Зміна лідера
18:47:25
СУПЕРЛІГА. Результати 11 туру. Рогатинські каруселі тривають. Зміна лідера
В результаті невиразної гри В.Липиці в Лучинцях, яка закінчилася сухою нічиєю 0:0, і перемоги Рогатина від Пукова 2:1, призові терези тепер нахилилися на користь Рогатина. Команда з райцентру знову очолює турнірну таблицю.

Поєдинок туру Потік - Н.Липиця переможця не визничив. По ходу гри липичани вигравали два м'ячі, але господарі зумили зрівняти 2:2. Цей результат на користь Черче, які впевнено перемогли Воскресінців 3:0 і продовжують боротьбу за призові місця.

Також слід відзначити розгромну перемогу Путятинців від Вербилівців з рахунком 4:0. Цього туру в переможців кадрових проблем не було.
Гра між середняками турнірної таблиці Обельниця - Долиняни закінчилася нічиєю 1:1.

Букачівці після двох неявок опустилися в низ таблиці. Рогатинська федерація дозволила їм продовжувати участь в чемпіонаті. Цього туру вони виїхали до Кліщівної, де зіграли внічию 2:2.

Капітан: Кельбас Тарас
Склад В.Липиці: Чачунь Роман (В), Штогрин Тарас (ЗЗ), Нейман Андрій (ЛЗ), Бать Андрій (ПЗ), Кузяк Тарас (ЦЗ), Галушка Петро (ЛП), Андрусишин Віталій (ЛП), Терлецький Міша (ЦП), Кельбас Тарас (ЦП), Дзюбак Тарас (Н), Комар'янський Мар'ян (Н).
На заміну виходили: Комар'янський Володя (Н), Кучмій Олег (ПЗ), Галушка Роман (Н).
Ті, хто бачив цей матч можуть сказати, що В.Липиця могла програти і ця нічия для них защастя. Згідний! Але якщо судити тільки по другому таймі. Перший тайм гості впевнено його почали, насіли на ворота, організували кілька 100% моментів, але атакуючим не ставало майстерності реалізувати їх. Господарі, натомість, грали контратаками, одна з яких виявилася виходом один-на-один, але воротар липичан переміг дуель. Другий тайм виявився контрастом до першого. Лучинці почали грати першим номером, вигравши центр поля, тероризували захист гостей. Господарі створили два виходи сам-на-сам, була і штанга, і розстрілювали ворота з кількох метрів, але дякуючи вмінням воротяря і браку майстерності в реалізації гола вони не забили. Липиця теж мала шанс забити і в другому таймі, але без результату.

22 geol25   (20.07.2010 11:37:01) [Материал]
Хлопці, у мене є ідея. Найближчі два, а то й більше, тижнів, починати матчі о 15.30 та 18.00. Повірте, грати в таку спеку дуже важко, он в Росії переносять маьтчі на вечір, Суркіс вчора про це теж говорив. Кому потрібен футбол в таку жару?
Що скажете?
На 18.00 ставити 4 матчі між командами, яким близько одна до одної їхати, а на 15.30 робити дальні виїзди.

18 Льова   (19.07.2010 22:01:16) [Материал]
Рогатин найбільший,потім Конюшки і букацівці однаково кільк.населення 1504

16 VKomVL   (19.07.2010 14:06:23) [Материал]
Якщо враховувати належність до сільради( Малинівка, Зеленів, Городиська, Лопушня,Гоноратівка, Корчунок) , то
В. Липиця найбільша, за площею і за населенням.

Путятинці
Населення - 1018 (а по світах - то десь буде 5 тис.)
Площа - 12,937 км²
Багато вихідців з села є (а ще більше було) в США, Канаді - це з перших хвиль еміграції.
У 50-х роках уродженець нашого села Зенон Снилик виступав (навтіь капітаном був) за збірну США по футболу й брав участь в двох Олімпіадах. багато нам допомагали й допомагають вихідці зі села Михайло та Микола Єйни. smile

19 Andriy   (19.07.2010 22:38:08) [Материал]
Назік, а в тих 1504 ти входиш, чи ти 1505-й??? smile smile smile smile

21 НазарКо   (20.07.2010 01:56:18) [Материал]
Нє наскільки я знаю торахувалась тіпа прописка чи шось тіпа того а я прописаний вфранеку. Хоча стільки скільки я тут буваю то можна мене рахувати і сюда.
Хоча толку.... Походу село саме більше аграють як..........

9 НазарКо   (19.07.2010 13:42:31) [Материал]
в Конюшках більше 600 домів.

5 НазарКо   (19.07.2010 13:21:31) [Материал]
хто знає які найбілші села в нас в районі????
НУ рогатин місто, потім Букачівці, потім Конюшки. Ц епо населення наскільки я знаю.
і по площі походу тоже.
Так чи нє???

6 Andriy   (19.07.2010 13:23:57) [Материал]
а хіба Верхня Липиця не більша за Конюшки?

7 Kelvin_Terry   (19.07.2010 13:25:31) [Материал]
ще колись казали, що в В.Липиці біля 600 будинків

8 Andriy   (19.07.2010 13:27:18) [Материал]
а на Вербилівцях наприклад нема навіть 200 домів

4 Andriy   (19.07.2010 13:08:51) [Материал]
нарешті Путятинці перемогли Вербилівці)))

12 geol25   (19.07.2010 14:01:35) [Материал]
А чому нарешті? позаминулого року ми вдома виграли 3:1, забув smile

14 Andriy   (19.07.2010 14:03:32) [Материал]
то вийняток з правила

17 geol25   (19.07.2010 14:07:59) [Материал]
А були часи ()90-ті, коли Вербилівці за щастя мали, коли відбирали в нас очки smile

3 geol25   (19.07.2010 13:06:13) [Материал]
Цікавим буде матч наступного тижня Вербилівці - Рогатин. Скільки накидають гості? А Курань цей матч пропускає, 4-а жовта, хоча напрацював на Путятинцях на червону

20 Andriy   (19.07.2010 23:11:29) [Материал]
а шо Кураню справді записали попередження??? Якщо так то в Вербилівців взагалі печальна ситуація cry :'( cry

2 geol25   (19.07.2010 13:05:13) [Материал]
букачівці таки залишились. То є добре, а то якось негоже не мати команди в колишньому райцентрі smile

1 НазарКо   (19.07.2010 12:23:12) [Материал]
1 гола Рогатина не бачив, але от 2 гол просто красавець. Ваня Сидорак розібрався оч прикольно. Респект.