Всього відповідей: 973

Головна » 2010 » Квітень » 12 » Суперліга. Старт дано
11:02:10
Суперліга. Старт дано
Нарешті свято прийшло і на нашу вулицю. Стартував черговий чемпіонат Рогатинського району з футболу. Першими на зелені поля вийшли представники Суперліги.

Дуже цікавило усіх, на що здатні новачки ліги й чи зуміє хтось з них у цьому сезоні піднести сюрприз. У першому турі тільки Рогатин показав свою силу й відразу ж вийшов у лідери. Інші команди - Долиняни, Воскресинці та Обельниця своїх прихильникі не порадували, програвши домашні матчі. Все-таки Суперліга це не перша ліга.Верхня Липиця

Хоча після першого туру взагалі важко вести мову про лідера. Напевне, десь після 5-ти зіграних матчів можна буде відкрито вже говорити, хто на що претендує.

Центральний матч туру відбувся на Черчу, де минулорічний бронзовий призер приймав Путятинці. Цікавий і безкомпромісний матч завершився важкою перемогою господарів 3-2. При чому, 4 із 5 голів були забиті після розіграшу стандартних положень.

Стартовий тур через зайнятість минулорічного чемпіона команди с. Вербилівці в обласній Лізі чемпіонів вийшов неповним (матч Вербилівці - Пуків перенесений і відбудеться пізніше).

Ой нем спиться.
Додам до матчу Черче - Путятинці гол. За гостей забивали Віталій Роюк (0-1 десь на 6-8 хв.) та Іванців (2-2 +-60 хв.)

10 Kelvin_Terry   (13.04.2010 23:15:45) [Материал]
Верхня Липиця - Нижня Липиця 1:0.
Голи: Жирий Роман
Склад В.Липиці: Волощинський Роман, Жирий Роман(к), Нейман Андрій, Штогрин Тарас, Терлецький Міша, Кельбас Тарас, Яремко Віталій, Токар Володя, Галушка Петро, Гайда Володя, Комар'янський Володя. На заміну виходили: Кучмій Олег, Дзюбак Тарас, Комар'янський Мар'ян, Олійник Андрій.
. Гра проходила за вітром. Перший тайм переважала Нижня Липиця, а в другому гру контролювали господарі. Вирішальний гол був забитий в середині першого тайму заднім захисником, капітаном команди В.Липиці Жирим Романом. Подача на воротарську, м'яч відскочив назад до Романа, який вдало підключився до атаки і той прицільно пробив в незахищені ворота, оскільки воротар після боротьби на другому поверсі лежав на землі. Гості апелювали, що було порушення протів нього, але суддя свого рішення не поміняв. Після цього Нижня не використала момент, щоб відігратися. А в другому таймі вже господарі не скористалися кількома шансами збільшити рахунок. В загальному гра не несла вольовий характер, як це не притаманно для дербі цих команд, та й у гравців обох складів не вдавалися їх можливості наповну, тому й рахунок мінімальний.

9 Smith   (13.04.2010 21:28:26) [Материал]
Букачівці – Рогатин - 1:5 (1-2)
Голи. 1 тайм Бойко А. Купчев В. 2 тайм Вільховий Р. Купчев В. Купчев В

6 Kelvin_Terry   (12.04.2010 21:02:34) [Материал]
Я бачив цілий другий тайм Черче - Путятинці. Гра була цікава і гостра. Дійсно грали дві сильні команди. Але по тому, що я побачив Черче більше заслужило на перемогу. Вербилівські пацани, які цього року грають за Черче замітно підсилили гру, незважаючи, що вони відбігали матч на лігу чемпіонів.
Я чув про Іванціва, що він "поігравший". geol, розкажи про його футбольну кар'єру від а до я. Цікаво чому він закинув професійний футбол. Приємно грати протів футботлістів з команди майстрів, побільше би таких в нашому чемпіонаті. Напиши на сайті, а як не хочеш, то мені в приват.

8 IVSVOVAN   (12.04.2010 23:38:34) [Материал]
Так так, нехай Олег напише про його кар'єру. Знаю що був на зборах з командою, а що дальше. Ноль інфи. Та і в такому віці не грати у хоча б команді обласного рівня? Розумію що є родичі за бугром, але трохи треба і на життя заробляти(якщо дісно займаєшся футболом професійно).

12 dan   (15.04.2010 14:25:10) [Материал]
Людина написала (звичайно зі своєї дзвіниці) нормальні речі, а всі накинулись, йшлося, головно, про послідовність сіддів. А що до Іванціва, то не треба судити людей, то все його справа. А взагалі, на тому рівні хто з вас грамотних був, не факт, що на глобусі України всі покажуть де є той Донецьк.

13 Kelvin_Terry   (15.04.2010 14:43:28) [Материал]
я хочу знати все, що мене цікавить

14 dan   (15.04.2010 15:58:31) [Материал]
Найголовніше те, що попав він в той Металург занадто зелений і в потрібний момент не було кому підтримати, порадити потерпіти...
Те, що цікаво грати проти сильних, то однозначно. Але у нас в районі якихсь зірок чекати марно, вони там де гроші. Як доказ можна порівняти чемпи Львівської та Франківської областей...наприклад за Східницю грають мало не склад людей зі школою вишки (Гарас, Павлюх, Покладок...)

15 Kelvin_Terry   (16.04.2010 03:41:51) [Материал]
Просто рогатинський віддалений район, та й тут дійсно мало грошей. На тисменецький грають багато "зірок".

5 Бакс   (12.04.2010 14:39:30) [Материал]
Вибачаюсь...перед всіма....і нетравіть Черче...

4 Бакс   (12.04.2010 14:01:39) [Материал]
Олежику !!! ви мали получити штук 6. ой 8...вибачаюсь.....а авторитетів в футболі нема...ну і що що в мене друг Селезньов, чи Чеберячко..і що таке...Що таке щоя тренувався при Рассихіні, Шайкіні...і знає майже весь багатьох тренерів в структурі ФК "Львів" і " Карпат".....то що Іванців має рот рознімати...ви програли по грі....
добре що більше нехапнули...праздник памятаєш ?????

3 Andriy   (12.04.2010 13:55:30) [Материал]
geol, і хотілося тобі так багато писати?

2 geol25   (12.04.2010 13:51:30) [Материал]
Хочу коротко, з мої сторони, написати про матч Черче - Путятинці. гра пройшла дуже цікаво, було багато боротьби, та найважливіше, обидві команди грали у футбол, а не просто відбивались. Найсправедливішим рахунком все ж була б нічия, але Черчу трохи більше пощастило.

На рахунок суддівства. Дуже добре відсудили, помилки звичайно були, але в цілому зі своїми обовязками справились. Хоча не можу не підняти момент із вилученням нашого гравця Іванціва Івана, до речі, екс-гравця донецького "Металурга". Людина все-таки трохи пограла на серйозному рівні й щось таки бачила. Хоча із вилученням все-таки 90% - його вина.

Але залишається ще 10%. Ось тут хочу більш детально зупинитись на цьому питанні, і після гри (та й під час теж) я особисто про це сказав головному судді Олегу Боднару. У першому таймі Іван отримав жовту за свої висловлюванні у формі матчів, без варіантів, жовту Олекг дав правильно. Далі - у середині 2-го тайму за рахунку 2-3 суддя за такі ж висловлювання Іванціва дає йому ще одну жовту й, відповідно, автоматично червону. Я б нічого не сказав тут, якби одне але.

Буквально за 5 хвилин до цього епізоду гравець Черче Гринчишин Олег (просто Тета), коли ми заробили штрафний, взяв мяча й копнув його у бік наших воріт. Це не є жовта? Однозначно, жовта, а сокільки перед тим він вже мав жовту, то мав би отримати червону.

До чого я веду. Суддя у прийнятті своїх рішень повинен бути послідовним (ще раз кажу, я діями арбітрів у матчі цілком задоволений, але це їхм на майбутнє), і якщо він перед тим не дав червоної Гринчишину, то так повинен був поступити й у відношенні до Іванціва.

Що скажете?

І ще, подаю тут висловлювання президента Арсенала Рабиновича після матчу з Динамо й вилучення двох гравців канонірів. Це так, для цікавості

Ну а удаление Шершуна... Если бы судье десять раз разбили бровь, то он бы десять раз выкрикнул нецензурщину. Я говорил с Богданом, он ругался, но "в воздух", не в адрес арбитра. Поймите, если бы за каждый мат удаляли игроков, то идеальный судья это глухонемой.

А динамовцы? Они что, не матерились? Беспрерывная ругань на протяжении всей встречи, где наказание?

После вагона карточек и двух удалений нам в Симферополе остается играть, разве что, дублирующим составом. Это же был просто судейский произвол!

Я в хороших отношениях с Игорем Суркисом, но заявляю вам - судьи матчи с участием Динамо честно судить не могут. Я не хочу так играть, у команды опускаются руки.

7 Kelvin_Terry   (12.04.2010 21:05:47) [Материал]