Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 973

Головна » 2013 » Листопад » 10 » Товариський кубок "Свірж". Результати 1/4 фіналу.
01:29:31
Товариський кубок "Свірж". Результати 1/4 фіналу.
В неділю, 10.11.2013р в селі Помонята на місцевому стадіоні, відбулися матчі 1/4 фіналу товариського кубку "Свірж". Оскільки Приозерне відмовилось від участі в цьому турнірі, то замість неї виявила бажання зіграти команда Підкамінь, яка минулої неділі, нагадаємо, поступилася Жовчеву у фіналі пульки другої ліги.

Отже, у першому матчі 1/4 фіналу кубка зіграли команди Помонят і Підкаменя. <div>
Помонята- Підкамінь 1-2(0-1)
Голи: 50,Кузик Я(1-2)- 12,Скарбовський О(1-0),40, Молінський В( 2-0)
Рівна гра, але гості виглядали трішки краще, тому і заслужено перемогли.

Наступними на поле Сокіл-арени вийшли команди Загіря і Васючина. </div><div>
Васючин- Загіря 1-1(1-0). По пен 5-4.
Голи: 20,Шматолоха А(1-0,з пен)- 60,???
Перший тайм хлопці з Васючина переграли суперника, що і перевтілилось у один забитий мяч. У другому таймі все ж сильніше виглядало Загіря, яке на останній хвилині матчу зрівняло рахунок. Тому і були пробиті післяматчеві пенальті, в яких іменитіший Васючин мінімально переміг 5-4.

У третьому матчі 1/4 фіналу зустрічались команди Помонята U-35 і Явче . </div><div>
Помонята U-35 - Явче 2-2 (1-1). По пен 4-2 .
Голи:15, Горін А(1-1), 43,???(2-1) - 14,???(0-1), 53, Ричак І(2-2)
Помонята U-35 у 1 таймі позиційно атакували, Явче небезпечно контраатакувало. Внаслідок цієї контр-гри нападаючий останніх забиває гол. Помонята U-35 вже у наступній атаці зрівнюють рахунок, прекрасний гол забиває ветеран команди Горін А. 1-1. З таким рахунком завершився 1 тайм. На початку другого господарі знову йдуть вперед, лайнсмен не фіксує те, що( по словах очевидців) мяч виходить за лицеву воріт, і Помонята U-35 забивають 2-1. Явче активізовується і зрівнює рахунок 2-2. Знову після-матчева лотерея, в якій перемагають більш досвідченіші гравці Помонят U-35 (4-2)

І в завершальному матчі ігрового дня зустрілись команди сіл Долинян і Конюшок. </div><div>
Конюшки - Долиняни 0-0 (0-0). По пен 8-9
Знову рівна гра, в якій команди практично не створили жодного стовідсоткового гольового моменту. Хоча Конюшки виглядали більш технічними, а Долиняни - більш недисциплінованими(п'ять жовтих карток,4-за розмови). І втретє за день команди пробивають пенальті. Серед основних п'яти - по разу команди не забивають, а додаткові здавалося, що будуть бити до пізньої ночі))). Вже майже темніло, і на десятому ударі не витримали нерви у молодого гравця Конюшок, який не забиває, а воротар Долинян переграє свого візаві і виводить Долиняни у 1/2 фіналу.

Отже у 1/2 фіналу кубка "Свірж" у неділю 17 листопада зустрінуться:

11.00 Васючин- Долиняни
13.00 Помонята U-35 -Підкамінь

П.с. Від себе хочу подякувати Чопику Олегу за допомогу у суддівстві і за організацію цього турніру. </div>
Категорія: Кубок району. | Переглядів: 667 | Додав: xxx07
Всього коментарів: 2
2 НазарКо   (11.11.2013 17:56:33) [Материал]
По такій погоді, трохи навіть не жалію, що ми вилетіли. аххаха

1 НазарКо   (11.11.2013 01:56:14) [Материал]
Товариський кубок - "Свірж". Чверть фінал. 10.11.2013

ФК"Конюшки" - ФК"Долиняни" 0:0 (по пен.8:9)

Склад ФК "Конюшки":
Дволятик О - Білоголовський Т; Коншин Н; Качала В; Сьома Т - Чубатюк Т; Крупяк І; Меренько І; Галуга Р; Демура М - Скорохода Н

По грі:
Ну як мені здається більшою ініціативою володіли ми. Однак гра була без гострих моментів.
Конюшки більше володіли м'ячем, більше комбінували, частіше доходили до чужих воріт. Можна відзначити 2 моменти в кожному з таймів. В першому, це простріл нападника на дальну штангу, яку ну встиг закрти Чубатюк, та удар з меж штрафного Скороходи який пройшов трішки вище воріт. В дургому ж таймі 2 моменти виникло після подач з правого флангу, але перший момент закінчився ударом в падінні повз ворота, а другий знову ж таки ударом вище з декількох метрів.
Долиняни ж свої моменти створювали переважно з правого флангу. Так в першому таймі раз було зміщення з флангу та удар повз ворота, а також практично вихід 1 в 1, який встиг нейтралізувати Качала.
В другому ж таймі провівши 3 заміни, Долиняни на флангах виглядали активніші. І запам'ятались досить таки небезпечними подачами з штрафних з правого флангу. Також був сольний прохід гравця Долянян від середини поля, який на останньому рубежі  нейтралізував в підкаті захисник Конюшок.

Отож перша суха нічия на турнірі, та 3-тя підряд серія пенальті.
Слід зазначити, що в серії пенальті більш холоднокровно били гравці Конюшок(за виключенням не реалізованих ударів, та першої не реалізованої спроби... когось там...xD), натомість воротарю ж номінальних господарів декілька раз не ставало декількох сантиметрів, щоб парирувати 11-ти метровий удар.

Отож вітаю команду Долиняни з виходом в 1/2 фіналу. Але будьте трохи спокійнішими, а то дуже багато крику в вашій команді та попри те що це був  товариський турнір, ви чуть не повідривали ноги деяким нашим гравцям.

P.S Дякую Кураню за суддівстово, та то що було після того  tongue , Чопику за організацію, та декільком гравцям ФК"Підвиння" за допомогу)   biggrin