Всього відповідей: 874

Головна » 2012 » Червень » 24 » Васючин і Добринів - фіналісти кубка району
22:36:20
Васючин і Добринів - фіналісти кубка району
24 червня визначились команди, що зіграють у фіналу кубка Рогатинського району. Ними стали Васючин і Добринів.

У першій півфінальній грі, в якій зустрічались Васючин і Рогатин, переможець став відомий лише після зіграних доданих 30 хвилин. В основний час була зафіксована нічия - 1:1 Героєм матчу став досвідчений гравець васючинської команди Ярослав Соломка, котрий став автором дубля (обидва гола були забиті ним з 11-метрової позначки, крім того він не забив ще одне пенальті). Додамо, що значну частину гри "Укрлісекспорт" провів у меншості після вилучення їхнього гравця Шевчука.

О 18:00 на поле міського стадіону вийшли команди сіл Добринова та Верхньої Липиці. Єдиний м'яч, забитий добринівським футболістом у середині першого тайму, став вирішальним.

Отож, у фіналі кубка району, який пройде на тому ж стадіоні у четвер, 28 червня (на День конституції), зустрінуться команди Васючина та Добринова.

Кубок району. 1/2 фіналу. м. Рогатин. Міський стадіон.

Васючин - "Укрлісекспорт" (Рогатин) - 3:1 д. ч. (0:1, 1:1, 1:1)

Верхня Липиця - Добринів - 0:1 (0:1).
Категорія: Кубок району. | Переглядів: 889 | Додав: geol25
Всього коментарів: 21
8 uragan   (25.06.2012 12:16:58) [Материал]
"Ураган" Добринів
Воротар: Орест Кізло
Захисники: Юра Кіржецький, Міша Огерук, Андрій Кашуба, Ігор Білоус.
Півзахисники: Міша Терлецький, Віталік Оступ, Попик Тарас, Міша Слюсар.
Нападники: Міша Федьків, Сергій Сеньків.
Запасні гравці: Міша Зварич, Толік Хорощак(85хв.), Діма Мельник, Роман Барна(65хв.), Богдан Мельник(82хв.)
Гол в середині першого тайму забив Сергій Сеньків.
І звичайно найбільше нам бракувало капітана Руслана Вільхового, який травмований.

10 Kelvin_Terry   (25.06.2012 12:24:46) [Материал]
Ага, ще Рулю там в центрі захисту, і так всі рослі у вас. Наша помилка в тій грі найбільше в тому, що захисники робили довгі передачі на центр нападу, ваші високі захисники все перехоплювали. Ніяк не можуть привикнути, що там вже нема потужних Комарянських sad , які чіплялися за кожний мяч.
А Руслан най швидше виздоровлює, дуже погано, що хороший грач травмований

17 uragan   (26.06.2012 10:34:04) [Материал]
Взагалі Руслан переважно грає в півзахисті. В цій грі було видно, що центр грав важче ніж завжди.

13 geol25   (25.06.2012 21:01:02) [Материал]
А де Ураган знайшов такого сильного воротаря?

14 Kelvin_Terry   (25.06.2012 22:01:46) [Материал]
а я ж то думаю, що може десь грав проти нього. А то виявляється в далекому 2000 році
2000 21.05.2000 51 "ДЮСШ-3" Івано-Франківськ 0:0 "Карпати" Львів

18 uragan   (26.06.2012 10:47:48) [Материал]
Не шукав. Просто знаю його давно і тим більше, що він закінчив професійні виступи пару років назад попросив його в хороший, дружній колектив. А зараз чоловік грає за нас в своє задоволення.

6 Andriy   (25.06.2012 09:24:12) [Материал]
Васючин - Укрлісеспорт 1-1 (0-1) 2-0 у дод. час
Голи: Соломка Я (2, обидва з пен.), Скробач Р - Шевчук О (з пен.)
Вилучення: Шевчук О, 65
Укрлісекспорт: Сікан Р - Саврій В, Шевчук О, Зінько Т (Кулик Л, 46), Деб'як А (Хорощак Р, 91) - Іваськевич І, Федик І, Лопух І (Курань А, 70), Штокалко В - Воробець А (Щербатий П, 65), Курілець В

+2   Спам
5 Kelvin_Terry   (25.06.2012 09:05:28) [Материал]
Верхня Липиця - Добриныв 0:1 (0:1)
Склад В.Липиця:
Воротар:Волощинський Роман.
Захисники: Жирий Роман(к), Комарянський Мар'ян, Кучмій Олег, Галушка Степан.
Півзахисники: Галушка Андрій, Галушка Петро, Іванищак Євген (Яремко Віталій, 27'), Рубаха Руслан (Кельбас Тарас, 35')
Нападники: Гергелевич Роман, Галушка Роман.

Липичани невдало почали гру, серйозні провали в захисті і в середині першого тайму команда Дібринова забила гол, маючи перед тим кілька гольових моментів. Під кінець тайму липицькі футболісти вирівняли гру, мали можливість зрівняти, шанс не використав Яремко Віталій. Другий тайм липичанам треба було відігруватись, великий акцент йшов на атакувальні дії, але зрівняти рахунок так і не вдалося. Менше думали про захист і могли пропустити ще більше голів, але чудову гру провів липицький воротар Волощинський Роман, рятував від багатьох стопроцентових моментів.

7 Polyoviy(Zhovchiv)   (25.06.2012 11:36:16) [Материал]
Тарасе вчора в вашій команді ти показав дуже хорошу гру, стільки хороших пасів, молодець smile видно було що мав велике бажання.

9 Kelvin_Terry   (25.06.2012 12:20:56) [Материал]
я не в формі, собою не задоволений, мав зіграти краще. sad

11 Polyoviy(Zhovchiv)   (25.06.2012 14:06:39) [Материал]
ну нє вчора ти сильно грав, навіть дуже, виділявся дуже сильно в команді)

12 Oleg(Pomonjata)   (25.06.2012 18:54:05) [Материал]
Вчора Верхня зіграла не так як вона може((( Зовсім не свій рівень показав 11 номер(якщо не помиляюсь Петро) можливо тому що після виходу Тараса почав грати правого хава! Дуже пристойний рівень показав захисник 15 номер!

19 Kelvin_Terry   (26.06.2012 13:13:52) [Материал]
та ні, Петя зараз впорядку, взагалі, багато гравців набрали хорошу форму, але чомусь, в Рогатині не проявили себе добре. Просто не правильно грали. Проти Дібринова не проходить "бей вперет - атака придет", там захисники хороші. Треба грати коротким чи середнім пасом, центр - фланги, та й місця багато. А бити верхом, щоб нападаючі чіплялися, ефекту мало

20 Oleg(Pomonjata)   (26.06.2012 21:23:46) [Материал]
Дійсно по недільному матчі було видно що фізична форма у вас на досить високому рівні! напевно всетаки нехватило досвіду в атакуючих діях! моя думка що Петру комфортніше грати в центрі!

21 Kelvin_Terry   (27.06.2012 00:16:13) [Материал]
якщо би був Нейман, то він грав би хавчика, Петро в центрі, а я би вийшов на 20 хв підсилити, як в останніх іграх. А то в мене серйозна болячка а я ризикнув на 1,5 тайма.

15 Andriy   (25.06.2012 22:47:40) [Материал]
Тарасе не прибідняйся, класно ти зіграв, особливо сподобалися твої бійцівські якості... ну і ще той "супер-пас" пяткою))))

16 Kelvin_Terry   (26.06.2012 00:42:50) [Материал]
та ні, я то з мячем роблю що вмію, але раніше я в центрі брав мячика і робив двох-трьох, загострював, а зараз відчуваю, що нема того потенціалу.

3 Вишенька   (25.06.2012 01:13:10) [Материал]
це рахунки в таймах...в загальному 3:1

4 НазарКо   (25.06.2012 01:19:02) [Материал]
він просто чуть не так написав...... Дався в знаки футбол який бігав в 1 годині...хах... перегрівся...ггг biggrin tongue
він написав в всіх результат після тайму а в останньому хто скільки забив 2:0

2 НазарКо   (25.06.2012 00:52:14) [Материал]
хах.... Олег шото не то написав

1 FuRaX   (24.06.2012 23:49:40) [Материал]
Васючин - "Укрлісекспорт" (Рогатин) - 3:1 д. ч. (0:1, 1:1, 1:1, 2:0) - самі хоть поняли шо написали? я нічого непоняв!!