Гість
Реєстрація Вхід

Ваш акаунт знаходиться в групі: Гості
Меню сайту

 
Coral Club - Профілактика Вашого здоров'я
Відкрита група · 2 учасники
Приєднатися до групи
 
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наше опитування
Заявка команд через Єдину базу даних ФФУ?
Всього відповідей: 933


Головна » 2016 » Лютий » 14 » Вибори нової федерації. Як це було…
13:01:30
Вибори нової федерації. Як це було…

13 лютого 2016 р. Субота. 11:00. Саме на цей час була запланована позачергова виборна Конференція Рогатинської районної федерації футболу.

Представники команд почали збиратись в Школі естетичного виховання ще з 9:00. Ближче до 11:00 їх ставало все більше, а реєстрацію пройшли 28 чоловік із 35-ти, котрі отримали право бути делегатами від своїх команд та, відповідно, мати право голосу на Конференції. Відсутніми були представники таких колективів: Юнашків, Пуків, Руда, Васючин, Сарники, Фрага та Чернів. Згідно із Статутом, Конференція вважається такою, що відбулась, коли на ній присутні 2/3 делегатів (у нашому випадку – 24 представника). Отож, кворум був зібраний.

Відзначимо, що на Конференції також були присутні керівники обласної федерації, а саме: голова Клим Тарас, заступник Сікора Василь і відповідальний секретар Волосянко Олег.

Право головувати на засідання було надано Кривуну Роману, секретарем обрано Гиціва Олега. До лічильної комісії увійшли по одному представнику від кожної із 3-х ліг чемпіонату району: Курган Іван, Крук Михайло (голова) та Кохман Йосип.

Далі все відбувалося згідно порядку денного. Спочатку Тарас Луцишин вніс проект нової редакції Статуту, у якому ключовими були такі тези:

- Конференція вважаються правомочною, якщо в їх роботі бере участь більше 50% членів РРФФ;

- федерація обирається на 5 років;

- замість посади «Президент» вводиться посада «Голова»; 

- щорічна Конференція проводиться раз в рік, по завершенні сезону;

- виборна Конференція – раз в 5 років.

За нову редакцію Статуту проголосувало 25 делегатів (3 - утрималось).

Далі почалося найцікавіше – це вибори Голови районної федерації. За рішенням делегатів вибори пройшли шляхом таємного головування (18 чоловік виступили за таємне, 10 – за відкрите).

На посаду Голови було 4 кандидати: Пилипишин Йосип, Тищенко Віталій, Гуріненко Петро та Трач Василь. Незважаючи на те, що останній не був присутній на засіданні, делегати вирішили все-таки залишити його в списку кандидатів. Усім трьом присутнім було надано право виступити зі своєю програмою (час виступу – 5 хвилин).

Першим слово мав Гуріненко, котрий зняв свою кандидатуру на користь Трача. Далі виступав Тищенко, який наголосив на тому, що усі повинні грати по правилам та працювати командою. Пилипишин звернув увагу на роботу з молоддю, ветеранів, суддівство, стадіони, допомогу влади та ін.

У результаті таємного голосування новим головою районної федерації обрано Тищенка Віталія Леонідовича, за якого проголосувало 16 делегатів (за необхідних 15-ти). За Трача свої голоси віддали 10 чоловік, за Пилипишина – 2.  

Далі новообраний Голова запропонував обрати своїм першим заступником Деб’яка Андрія Степановича (21 голос «за») Заступником голови обрано Пилипишина Йосипа Миколайовича (27 голосів), котрий відповідатиме за роботу суддівського корпусу.

Вибори усіх інших членів федерації проходили у результаті обговорення. Членами Виконавчого комітету стали: Тарас Кельбас (одноголосно), Олег Гиців, Олег Слободян та Віталій Борута (усі троє набрали по 27 голосів).

Членами Контрольно-дисциплінарного комітету обрано: Роман Скарбовський (голова), Михайло Крук (заступник), Роман Кривун, Роман Скробач та Іван Горинь. Вибір на цих людей випав в першу чергу тому, що їм, швидше за все, буде потрібно збиратись найчастіше і вони проживають поблизу або в самому Рогатині.

Ігор Скарбовський (голова), Володимир Гринчишин (заступник) і Роман Решитняк склали Апеляційний комітет.

Головою Ревізійної комісії делегати обрали Тараса Луцишина, його заступником – Олега Чопика, третім членом став Андрій Курань.

Останнім у порядку денного стояло питання «Різне». За ініціативою представника Верхньої Липиці Петра Галушки усі присутні у залі обговорили питання входження нашого району до «Єдиної бази ФФУ». Абсолютною більшістю («за» - 20 чоловік, «проти» - 0, «утримався» - 1) було прийнято рішення увійти в єдину базу. Очільник обласної федерації Тарас Клим назвав його історичним.

Також Роман Скарбовський та той же Галушка запитали думку команд про участь в нашому чемпіонаті «не вихідців з Рогатинського району». Більшість делегатів (16 – «за») вирішили обмежити їх присутність до 3-х футболістів у кожній команді.

Наостанок за пропозицією нового голови екс-президента районної федерації Винника Михайла Івановича було обрано Почесним головою.

Тривала Конференція десь до 15:30, і за цей час прийнято дуже багато рішень. Основне – ми маємо новий склад федерації, його голову. Тепер трохи перепочинку, але лише трохи (адже роботи за цей останній місяць було проведено дуже багато) і потрібно братись до роботи. Бо її буде не мало… 

Категорія: Інтересне | Переглядів: 721 | Додав: geol25
Всього коментарів: 1
1 Trener   (18.02.2016 08:34:56)
Молодці!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Футзал. Ветерани 2019/20 рр.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Колоколин650130-1315
2Долиняни640233-1812
3"Надія"640235-2212
4Путятинці630320-289
5"Голд Дроп"630317-209
6Пуків620415-166
7Лучинці60066-400
Футзал. Суперліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1"Спецагропроект"
2Бабухів
3Руда
4Лучинці
5Княгиничі
6Загір'я
7Путятинці
8Яглуш
9Пуків
10Залужжя

Футзал. Перша ліга 2020 р.
КомандаІВНПМ'ячіО
1Підкамінь
2Жовчів
3Більшівці
4Добринів
5Заланів
6"Авангард"
7Лучинці-2
8Конюшки
9Вербилівці
10Фрага
Дискваліфіковані на 1-2 лютого 2020 р.
ГравецьКоманда
1
2
3
4
5
6
7
8
Made by НазарКо(Назар Коншин) Style by barbarysko (Andriy Hrytsiv) 27/10/09